Geri Dön

Yağmur Tanrısevsin'den 'Mahmut Kırmızıgül ile aşk' iddialarına son nokta!

Yağmur Tanrisevsin Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ile Yağmur Tanrısevsin hakkında çok konuşulan bir iddia ortaya atılmıştı. Tanrısevsin, gündemden düşmeyen aşk haberlerine ilişkin konuştu.

Yağmur Tanrısevsin'den 'Mahmut Kırmızıgül ile aşk' iddialarına son nokta!

Kerem Bürsin'in (34), final yapan 'Sen Çal Kapımı' dizisinde başrolü paylaştığı Hande Erçel'den ayrıldıktan sonra eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'le (31) sosyal medyada yeniden takipleşmesi, "Aşk yeniden mi?" sorusunu akıllara getirmişti.

DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

Kanal D'de 2013-2014 yıllarında yayınlanan ve fenomen olan 'Güneşi Beklerken' dizisindeki arkadaşlıkları aşka dönüşen ikili, sürpriz sosyal medya hamlesi ile hayranlarını sevindirmişti.

Bir yıl birlikte olan oyuncular, 2014'te ilişkilerini noktalamıştı. O dönem evlenecekleri konuşulan çiftin, başka projelerde yer almaları nedeniyle birbirlerine zaman ayıramadıkları için ayrıldığı iddia edilmişti.

Yağmur Tanrısevsinden Mahmut Kırmızıgül ile aşk iddialarına son nokta

"AŞK YOK"

Eski sevgilisi Kerem Bürsin ile tekrar sosyal medyada birbirlerini takip eden Tanrısevsin, "aralarında tekrar aşk başlayabileceği" iddialarına son noktayı koydu. 31 yaşındaki güzel, meslektaşı ile arkadaş olduklarını söyleyip, "Tekrar aşk durumu yok" dedi.

Yağmur Tanrısevsinden Mahmut Kırmızıgül ile aşk iddialarına son nokta

KEREM BÜRSİN CEPHESİNDEN İLK AÇIKLAMA

Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasının ardından Kerem Bürsin'in ajansından basın açıklaması yapılmıştı:

Son zamanlarda basında yer alan haberler için maalesef böyle bir dönemde bir açıklama yapma gereği duymaktayız. Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu sancılı ve hoş olmayan süreçte gündemin bu şekilde meşgul edilmemesini isteriz. Kerem Bürsin adının geçtiği haberler hiçbir şekilde doğru değildir. Ajansı ve kendisi dışında çıkan haberlerin hiçbir doğruluk payı yoktur. Oyuncumuz Kerem’in hayatında kimse olmamakla birlikte işlerimize her zamanki yoğun tempo ile devam etmekteyiz. Değerli magazin mensuplarının da bu süreç içerisinde sadece oyuncumuza değil ama herkese böyle hassas bir dönemde saygı duyulmasını rica ederiz.

ETİLER'DE GÖRÜNTÜLENDİ

Yağmur Tanrısevsin Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Bir dergiye vermiş olduğu pozlar ile oldukça konuşulan Tanrısevsin, güzel geçen çekimlerden ve gelen yorumlardan mutlu olduğunu dile getirdi.

Bir dijital platform ile el sıkışan oyuncu, temmuz ayında başlayacak olan çekimlerden dolayı heyecanlı olduğunu, projenin romantik komedi olduğunu söyledi. Kendi kurmuş olduğu seramik atölyesinde çok huzurlu hissettiğini belirten Tanrısevsin, sinema filminden sonra bir sergisi olacağını söyledi.

Yağmur Tanrısevsinden Mahmut Kırmızıgül ile aşk iddialarına son nokta

AŞK DEDİKODULARINA YANIT VERDİ

Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ile sürekli çıkan aşk dedikoduları hakkında da konuşan oyuncu, “Daha önce de yakın arkadaş olduğumuzu söylemiştik. Böyle bir şey olsa neden paylaşmayayım?” açıklamasını yaptı.

Yağmur Tanrısevsinden Mahmut Kırmızıgül ile aşk iddialarına son nokta

"BU İŞLERE PROFESYONEL OLARAK BAKIYORUM"

Geçtiğimiz günlerde Tanrısevsin'in de rol aldığı, final yapan dizide partneri Gökhan Alkan'la yakınlaştığı sahnelerden dolayı Alkan'ın nişanlısı Nesrin Cavadzade'nin kıskançlık krizine girdiği ve rol arkadaşının bu nedenle kendisini sosyal medyadan çıkarması çok konuşulmuştu.

Yağmur Tanrısevsinden Mahmut Kırmızıgül ile aşk iddialarına son nokta

Tanrısevsin, kıskançlık iddiaları hakkında konuşmaktan kaçınırken, rol arkadaşının kendisini takipten çıkarmasıyla ilgili olarak "Ben böyle şeylere daha profesyonel bakıyorum, haberlerden bu durumu gördüm, bilmiyordum. Onun tercihi, profesyonel hayat ve öyle olmak lazım" şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber