Geri Dön

YALANLAMIŞTI AMA

Ebru Şahin,aşk haberini yalanladığı milli basketbolcu Cedi Osman’la Alaçatı’da görüntülendi. Bir mekanda eğlenen çift, aracın içinde yakalanmaktan kurtulamadı

YALANLAMIŞTI  AMA

Ebru Şahin, NBA’de Cleveland Cavaliers forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman’la, CADDE’de çıkan aşk haberini yalanlamıştı. Çift önceki akşam Alaçatı’da objektiflere takıldı. Hacımemiş’te bulunan Boop’ta bir araya gelen çift, gecenin geç saatlerine kadar arkadaşlarıyla eğlendi. Basketbolcu, görüntü vermemek için aracı mekanın kapısına kadar yanaştırdı.

Mekandan ayrılan ancak kırmızı ışıkta yakalanan ikili, fotoğrafları çekilince yüzünü saklamaya çalıştı. O dönem Oğuzhan Koç’la da adı anılan oyuncu, “Size göre iki ayrı aşka yelken açmışım ama benim rüzgarım o kadar sert esmiyor. Hava sıcak tabii araştırmak yerine boş haber yapmak daha kolay siz de haklısınız ama ayıp” sözleriyle, aşk haberini yalanlamıştı.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber