Geri Dön

Yalaza'da büyük sürpriz

Osman Sınav ve Hasan Kaçan'ın işbirliğiyle TRT1'de izleyiciyle buluşan yeni dizi 'Yalaza'nın sekizinci bölümünde hiç beklenmedik bir gerçek ortaya çıktı.

Yalaza'da büyük sürpriz

Taraklı'da 5 çocuğuyla yaşayan İbrahim (Sinan Albayrak), ona çocukluğundan beri aşık olan Nalan (İpek Tuzcuoğlu) ile zoraki nişanlıdır. Ancak İbrahim'in de bir çocukluk aşkı vardır Alev (Didem Balçın). Alev yıllar sonra bir gün ansızın kasabaya geri döner ve İbrahim'i tepetaklak eder. Nalan, Alev'in dönmesine hiç de sevinemez çünkü İbrahim'in çocukluğundan beri onu nasıl sevdiğini iyi bilmektedir.

Alev'i kasabadan geri göndermek için ne gerekiyorsa yapmaya karar verir, Alev'e karşı olan nefreti onu Alev'in peşindeki tehlikeli adamlarla işbirliği yapmaya kadar götürür. Nalan ile Alev arasındaki bu nefret dolu ilişki geçtiğimiz bölümde bambaşka bir boyuta taşındı. Alev'in Nalan'ın özbeöz kardeşi olduğu gerçeği konuşulmaya başladı. Yıllar önce kasabadan ailesi ile ayrılan Alev'in kasabayı terk eden aileye evlatlık verildiği ve Nalan'ın da onun ablası olduğu sekizinci bölümün sonunda açıklandı. Bu büyük sürprizin ayrıntıları ve Alev ile Nalan'ın bu gerçek karşında nasıl bir tepki vereceği önümüzdeki bölümlerde izleyiciyi bekliyor...

'YALAZA' HER CUMARTESİ SAAT 20:00'DE TRT1'DE

Taraklı'nın mizahi kültürü Yalaza'yı konu alan dizi her biri birbirinden komik karakterleri bir araya getiriyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çeken dizide Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Erol Aksoy, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Gamze Karaduman, Merve Erdoğan, Lalizer Kemaloğlu, Ergül Miray Şahin, Mert Carim, Tibet Tursun, Kerem Muslugil, Ercü Turan, Zeynep Gülmez, Gizem Koçer, Erdal Cindoruk, Elif İnici, Batuhan Aydar, Özkan Ayalp, Ömer Gecü, Eray Ayaz, Eylül Naz Özgen gibi isimler yer alıyor.

'Yalaza' dizisi her cumartesi akşamı saat 20:00'de TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber