Geri Dön

'Yaşadığımız hiçbir acı silinip gitmez'

Besteci, söz yazarı ve müzisyen Ersay Üner, son teklisi 'Tatlım Tatlım', aşk hayatı ve gelecekteki projelerine dair PopBizde'ye röportaj verdi.

'Yaşadığımız hiçbir acı silinip gitmez'

'Tatlım Tatlım' şarkısının oluşum hikayesini anlatan Ersay Üner, "Şarkıya, film çekilirken başladım, İstanbul'da tamamladım. Yılmaz Erdoğan senaryosu ve sette aldığım enerjiden ilham alarak ve filmi hayal ederek yazdım. Bir filmde şarkımı duymak ise benim için özel ve farklı bir deneyimdi. Çok keyif aldığım bir proje oldu. Bu alanda üretimime daha fazla zaman ayıracağım kesin" dedi.

Ersay Üner, mutlu bir aşk hayatının üretime zarar verip vermediği hakkında, "Yaşadığımız hiçbir acı silinip gitmez. Muhakkak bir iz bırakır. Aynı zamanda ilişkide inişler çıkışlar vardır. Sorunun kısa cevabı ise hayır, üretimime zarar vermiyor. Aksine daha fazla üretiyorum" şeklinde yorum yaptı.

Ersay Üner, Hande Yener'le beraber imzasını attığı başarılı projeler için, "Hande ile irtibata geçtikten yaklaşık bir sene sonra 'Sebastian' çıktı ve diğerleri arkasından geldi. Zor değildi; zaman aldı. Simge, Aleyna Tilki, Murat Dalkılıç ve yeni şarkım üzerinde çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy kemoterapi aldığı anları paylaştıKanal D'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Arka Sokaklar'da 'Volkan Komiser' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. 31 yaşındaki oyuncu, üçüncü doz kemoterapi alırken sosyal medya hesabından duygularını diye getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet