Geri Dön

Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte, Yasak Elma yeni bölüm tarihi...

Yasak Elma, 110. bölümde sezon finali yapmıştı. Son bölümde Ender ve Yıldız, Hasan Ali'ye karşı güçlerini birleştirmişlerdi. Ancak Hasan Ali'de harekete geçmişti. Sevilen dizinin yeni sezon tarihi beklenirken, yeni bölüm fragmanı da geldi. İşte, Yasak Elma yeni bölüm tarihi...

Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte, Yasak Elma yeni bölüm tarihi...

Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay gibi isimleri buluşturan Yasak Elma, 110. bölümde sezonu geride bırakmıştı. FOX TV'nin fenomen haline gelen dizisinin 111. yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri ile paylaşıldı. Yasak Elma yeni sezon 13 Eylül'de başlıyor...

YASAK ELMA YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR? 

Ara veren Yasak Elma yeni sezona, kadrosuna katılan yepyeni isimlerle devam ediyor. Yayımlanan 111. yeni bölüm fragmanında yayın tarihi 13 Eylül Pazartesi olarak açıklandı. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ender ve Yıldız, Hasan Ali’nin açığını yakalamak için el ele verip planlar yaparken, Hasan Ali de boş durmaz. Ender, Kaya ile ilgili kararını verip harekete geçer. Hasan Ali, Yıldız ve Ender’in yüzleşmesi beklenmedik bir felaketle yarım kalır.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber