Geri Dön

Yaşar çıtır sever

Bugüne kadar aşk şarkılarıyla tanınan ama hiçbir aşkıyla haber olmayan popçu Yaşar’dan tartışma yaratacak açıklama: “Yaşım kaç olursa olsun, yirmilik kızlarla çıkarım”

Yaşar çıtır sever

YAŞAR Günaçgün, nam-ı diğer Yaşar, bugüne kadar özel hayatıyla hiç gündeme gelmedi. Aşk şarkıları dillere düştü ama yaşadığı aşkla haber olmadı. Ancak Yaşar, son açıklamasıyla herkesi şaşırttı. Kanaltürk’te yayınlanan “Berrin’le Gecenin Rengi”ne konuk olan 39 yaşındaki Yaşar, evlenmeye karar verdiğini açıkladı. 


“KISMETSE bir sene sonra evleneceğim. İsmini açıklamak istemiyorum” diyen Yaşar, sevgilisinin yaşını da açıklamak istemedi. Ama ısrarlar karşısında söylediği, “Yaşım kaç olursa olsun, yirmilik kızlarla çıkarım” sözleri, “Acaba evleneceği kişi 20’li yaşlarında mı?” sorusunu akla getirdi.

Nusret Gökçe çalışanının yüzüne et attıMeşhur tuz serpme hareketiyle dünyaca ünlü şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından çalışanının suratına yanlışlıkla et attı. Gökçe'nin, "Kamera arkası iş kazası, özür dilerim" notuyla paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber