CaddeYasin Obuz, Aşk-ı Memnu sahnesini paylaştı! Batuhan Karacakaya'ya gönderme yaptı

Yasin Obuz, Aşk-ı Memnu sahnesini paylaştı! Batuhan Karacakaya'ya gönderme yaptı

18.06.2024 - 13:11 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz hafta binlerce seyircinin önünde ve canlı yayında Ogeday Girişken, Survivor All Star 2024 sezonunun şampiyonu oldu ve kupanın sahibi oldu. Finali göremeyen yarışmacılardan Yasin Obuz, kupa için mücadele eden fakat final parkuruna çıkamayan Batuhan Karacakaya'yı sosyal medya hesabından tiye aldı.

Yasin Obuz, Aşk-ı Memnu sahnesini paylaştı Batuhan Karacakayaya gönderme yaptı

Survivor'da yarı final gerçekleşmiş ve iki finalist Ogeday ve Seda olmuştu. Finale direkt olarak adını yazdıran ise Batuhan ve Nefise olmuştu.

Haberin Devamı

13 Haziran akşamı final gecesinde 4 güçlü isim yarıştı: Batuhan Karacakaya, Ogeday Girişken, Nefise Karatay ve Seda Ocak!

NEFİSE İLE EŞLEŞTİ

Survivor finali ilk turunda ikinci karşılaşma Batuhan ve Nefise arasında oldu. Bu mücadelede önde başlayarak avantajı elinde bulunduran Nefise oldu.

Survivor finali ilk turunda karşı karşıya gelen Nefise-Batuhan karşılaşmasında 6-1'lik skorla kazanan Nefise oldu. Nefise gecenin ikinci finalisti oldu. Batuhan ise Survivor finaline veda etti.

AŞK-I MEMNU SAHNESİNİ PAYLAŞTI

Ogeday'ın şampiyon olmasının ardından takım arkadaşı Yasin Obuz, Batuhan Karacakaya ile dalga geçen bir paylaşım yaptı. Aşk-ı Memnu'daki o sahneyi paylaşan Obuz sosyal medyada gündem oldu.

Yasin Obuz, Aşk-ı Memnu sahnesini paylaştı Batuhan Karacakayaya gönderme yaptı

"BU NEREDEN ÇIKTI?"

Haberin Devamı

Obuz sosyal medyada Batuhan Karacakaya'nın ünlü olmasını sağlayan Aşk-ı Memnu'daki bir sahnesine yapılan videoyu 'Bu nereden çıktı' notuyla paylaştı.