Geri Dön

Yasmin Erbil: Şöhret için iftira atmak 90’larda kaldı

Şovmen Mehmet Ali Erbil ve oyuncu Nergis Kumbasar'ın kızları Yasmin Erbil, hakkında ortaya atılan iddiayı yargıya taşıdı.

Yasmin Erbil: Şöhret için iftira atmak 90’larda kaldı

Sosyal medya fenomeni Cansu Miasu Özlevi, eşi Yusuf Yosi Özlevi'nin kendisini üç farklı kadınla aldattığını açıkladı. 'Söylemezsem Olmaz' programında söz konusu kadınlardan birinin Yasmin Erbil olduğu iddiası gündeme geldi.

Tepkisini sosyal medyada dile getiren Erbil, "İnsanları yapmadığı şeylerle böyle suçlayamazsınız. Adımı da lekelemeye çalışamazsınız. Şaka mısınız siz? Ünlü olmak için insanlara iftira atmak 90’larda kalmadı mı? Reyting için yapmadığı yok zaten milletin" ifadelerini kullandı.

"YALAN, İĞRENÇ, ASILSIZ İTHAM"
Yasmin Erbil’in avukatı Murat Teber, konuyla ilgili hukuki süreci başlattıklarını açıkladı: Bir TV programında müvekkilim Yasmin Erbil hakkında yalan, iğrenç ve insanlık onuru ile bağdamayacak şekilde asılsız ithamlar içeren ifadeler kullanılmıştır. Müvekkilim söz konusu kişileri hiçbir surette tanımamaktadır. Bu yalan ve çirkin ifadeleri kullanan muhatap hakkında tüm hukuki süreçler başlatılmıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber