Geri Dön

'Yediği helal, giydiği haram'

“Çocukların yediği helal, giydiği haram” diyen Tuba Ünsal, tanesi 9.50 TL’den tişörtler ve 79.90 TL’den ayakkabılar satın aldı

'Yediği helal, giydiği haram'

Tuba Ünsal, önceki gün çocukları Sare ve Civan Mert’le Akmerkez’de görüntülendi. Bir mağazaya giren oyuncu, birçok ünlü ismin aksine tanesi 9.50 TL’den tişörtler ve 79.90 TL’den ayakkabılar satın aldı. Ünsal, “Onlar için ‘Yediği helal, giydiği haram’ derler ya, buna özellikle dikkat ediyorum. Markalarda ise doğaya saygılı olsun, çocuk işçi çalıştırmasın gibi kriterlerim var. Onun dışında takıntılarım yok” diye konuştu.

Diğer ünlü isimleri bu konuda eleştirmediğini dile getiren oyuncu, “İnsanların çocuklarıyla ilişkisi kimseye düşmez. O yüzden bu benim tercihim. Dünya bambaşka bir yere gidiyor. Artık yediğimiz ekmeğin kırıntısını saymamız gereken bir dönemdeyiz. Her şey tepetaklak oldu. Ama temennim, herkesin bunların çok daha bilincinde olarak hareket etmesi ki özellikle çocukların hayatında” şeklinde konuştu.

Charlize Theron metrelerce yüksekten denize atladıHollywood yıldızı Charlize Theron, iki kızıyla birlikte soluğu tatilde aldı. Sıcaktan bunalan Oscar ödüllü 45 yaşındaki oyuncu, çocuklarıyla teknenin güvertesinden kendini serin sulara bıraktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet