Geri Dön

Yeni Hayat konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekiliyor?

Kanal D'nin yeni dizisi Yeni Hayat yeni sezona çok iyi bir şekilde girdi. Dizinin bu akşam 3. bölümü ekrana gelecek. Dizi hakkındaki bilgiler hala merak edilirken sıkça Yeni Hayat konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekiliyor? soruları yöneltiliyor.

Yeni Hayat konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekiliyor?

Yeni Hayat, yeni sezona çok iyi bir başlangıç yaptı. Dizinin yeni bölümleri heyecanla beklenirken bu akşam 3. bölüm Kanal D'de yayınlanacak. Bu nedenle Yeni Hayat konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekiliyor? soruları yeniden gündem olmuş durumda... İşte detaylar...

YENİ HAYAT DİZİSİ KONUSU

Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber mutlu bir hayat sürmektedir. Tek problem Adem’in uzun süredir işsiz olmasıdır. Yakın arkadaşı Bekir’in bulduğu iş ile aileye yeni bir hayatın kapıları aralanır. Adem'in tek yapması gereken, zengin ve saygın bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir.

Nevin ise, nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar. Ancak, Timur’un karanlık dünyası ve Yasemin’in sakladığı sırlarla dolu bu dünyada hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Adem bir yanda ailesi, diğer yanda korumakla yükümlü olduğu bu farklı kadın arasında hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalacaktır

YENİ HAYAT DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncuları arasında Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un yanı sıra Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofiya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Ayşe Tunaboylu, Begüm Akkaya, Furkan Kalabalık, Övül Özbay ve Seher Terzi bulunuyor.

Dizide Serkan Çayoğlu Adem Şahin’e, Melisa Aslı Pamuk Yasemin Karatan’a, Tayanç Ayaydın Timur Karatan’a, Nilperi Şahinkaya Nevin Şahin’e, Nebil Sayın Kunduzi’ye, Devrim Nas Özgür Haseki’ye hayat veriyor.

25 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni25 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber