Geri Dön

Yeni koleksiyon

ReebokxCardi B iş birliğinin ilk koleksiyonuyla elde edilen başarının ardından New York şehrinden esinlenilerek yeni bir kapsül koleksiyona daha imza atıldı

Yeni koleksiyon

Dünyaca ünlü rapçi Cardi B, spor giyimi modayla buluşturan Reebok markasıyla iş birliği yapmaya devam ediyor. Sanatçının sıra dışı tarzı, markanın spor giyimdeki vizyonuyla yeniden yorumlanarak ‘Let Me Be... In My World’ adında bir kapsül koleksiyon hazırlandı. Koleksiyonda; New York şehrinden ilham alınarak tasarlanan giyim ürünleri, yeni bir Cardi B Classic Leather spor ayakkabı ile birlikte lanse edildi. Müzisyen, “Koleksiyon, korselerden eşofmanlara kadar giymeyi en sevdiğim parçaları içeriyor. Hepsi New York şehrinde geçirdiğim zamandan ve oraya olan sevgimden ilham alıyor” dedi.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber