Geri Dön

Yeni NFT serisi

Interpol ve David Lynch ortaklıklarından doğacak yeni NFT serisini çıkarıyor!

Yeni NFT serisi

Yönetmen David Lynch’in kısa filmi ‘I Touch a Red Button Man’ ile müzik grubu Interpol’ün 2010’da çıkardığı ‘Lights’ şarkısının bir araya gelmesiyle başlayan David Lynch x Interpol iş birliğine bir yenisi daha ekleniyor. Ekip, sekiz adet NFT’den oluşan bir seriye imza atacak.
Projede parçanın yeni kaydedilen sürümleri, sekiz NFT’lik sınırlı bir seri için Lynch’in sürükleyici animasyonlarıyla bir araya geliyor. Solist Paul Banks, konuyla ilgili, “Yeni performanslar, Daniel Kessler’ın piyanoda yer aldığı, sadeleştirilmiş yorumlar var. NFT’den biri hayranlara ücretsiz gidecek” açıklamasını yaptı. Açık artırmalar 9 Kasım’da sona erecek.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber