Geri Dön

Yeni projeleri belli oldu

Oyuncu çift Emir-Ceren Benderlioğlu, kızları Nur ile Akasya Kidzania'da objektiflere yansıdı.

Yeni projeleri belli oldu

Anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren Ceren Şekerci, “Kertenkele dizisinde konuk oyuncu olarak setlere döndüm. İki sinema filmi için anlaşma yaptım. Onların çekimlerini bekliyorum. Bir tanesi daha önce çektiğimiz bir filmin devamı olacak. Şu an için isimlerini veremiyorum” dedi.

28 Şubat itibariyle Star TV'de yayına başlayacak olan 'Börü' adlı dizide rol alan Emir Benderlioğlu ise “2013-2015 yılları arasında Polis Özel Harekat'da yaşanan gerçek olaylara dayanan diziyi, 'Dağ 2' filminin yapımcısı, yönetmeni ve oyuncu kadrosunun çoğunluğu ile birlikte gerçekleştirdik. Bir hafta sonra izleyiciyle buluşacağız” şeklinde konuştu.

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber