Geri Dön

Yeniden hapsi istendi...

Ahmet Kural’ın eski sevgilisi Sıla Gençoğlu’nu darp ettiği gerekçesiyle aldığı 1 yıl 4 ay hapis cezasının İstinaf Mahkemesi’nce bozulmasının ardından yeniden yargılanmasına başlandı.

Yeniden hapsi istendi...

Ahmet Kural’ın eski sevgilisi Sıla Gençoğlu’nu darp ettiği gerekçesiyle aldığı 1 yıl 4 ay hapis cezasının İstinaf Mahkemesi’nce bozulmasının ardından yeniden yargılanmasına başlandı. İstanbul 60. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada tarafları avukatları temsil etti. Tanık olarak dinlenen Ezgi Sude Tala olay gecesiyle ilgili, “Ahmet Bey, ‘O...u ve seni öldürürüm’ diyordu. Sıla Hanım da, ‘Ahmet yapma ne olur’ dediğini duydum” dedi. Esas hakkındaki görüşünü açıklayan savcı, Kural’ın ‘basit yaralama’, ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ suçlarından beş yıla kadar hapsini istedi. Ara kararını açıklayan mahkeme, keşif talebinin tanıkların dinlenmesi bittikten sonra değerlendireceğini belirterek, duruşmayı erteledi. 

Nusret doğduğu köyü paylaştıSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet