Geri Dön

Yıldızlar geçidi

Türkiye’nin yıldız sanatçılarının sahne aldığı Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri, Turkcell Vadi Açıkhava’da 30 Temmuz’da Sertab Erener ile başlıyor

Yıldızlar geçidi

Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi Açıkhava kapılarını 30 Temmuz Cuma akşamı Sertab Erener konseri ile müzikseverlere açıyor. 31 Temmuz’da Aleyna Tilki ile devam edecek etkinliklerde koronavirüs tedbirlerine uyulacak ve HES kodu ile giriş sağlanacak. Konser takvimi ise şöyle: Yüzyüzeyken Konuşuruz (1 Ağustos), Berkay (2 Ağustos), Ceza, Anıl Piyancı, Sansar Salvo (3 Ağustos), Kenan Doğulu (4 Ağustos), MFÖ (5 Ağustos) Funda Arar (6 Ağustos), Haluk Levent (7 Ağustos) ve Ebru Yaşar (11 Ağustos).

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner