Geri Dön

YILIN BiLiM iNSANI SEÇiLDi

Yapı Kredi’nin ayrıcalıklı kartı Crystal Kart, Toplum Gönüllüleri Vakfı işbirliğiyle, gençlerin sosyal sorumluluk projelerini destekleyen ‘Crystal ile Gönülden Sohbetler’de bir buluşma gerçekleştirildi.

İsveç Sarayı’nda düzenlenen buluşmanın konuğu, kriminoloji uzmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy oldu. Türkiye’de, DNA delilleri ve kriminal laboratuvarların gelişmesine katkısı nedeniyle ‘Yılın Bilim İnsanı Ödülü’ne layık görülen, gerçek suç hikayelerini anlattığı kitaplarıyla ve eğitici basın çalışmalarıyla tanınan Atasoy konuşmasında, suçların ve suçluların ortaya çıkarıldığı adli tıp dünyasında kadın olmayı anlattı. Geceye, Burcu Hanif, Hülya Eltemur, Meral Yazıcı, Senem Betil, Siren Ertan Çarmıklı ve Zeynep Üstünel gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber