Geri Dön

Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketler'den ayrıldı mı, neden yok? Çok Güzel Hareketler 2'yi kim sunuyor, sunucusu kim?

Çok Güzel Hareketler yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Birbirinden yaratıcı skeçleri ile ekran başındakileri kahkaha tufanına sürükleyen Çok Güzel Hareketler 2 yeniden en çok sevilen programlar arasına girdi. Yılmaz Erdoğan'ın hazırlayıp sunduğu ÇGH 2, yeni oyuncu kadrosu ve hikayelerle sevenleri karşısına çıkıyor. Peki, Çok Güzel Hareketler 2'den Yılmaz Erdoğan ayrıldı mı?

Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketler'den ayrıldı mı, neden yok? Çok Güzel Hareketler 2'yi kim sunuyor, sunucusu kim?

Çok Güzel Hareketler Bunlar olarak televizyon hayatına başlayan ünlü komedi programı, yeni yüzüyle Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Yeni bölümü ile yayımlanmaya başlayan ÇGH 2'nin sunumunu ise Eser Yenenler yürütüyor. İzleyenler, 'Yılmaz Erdoğan, ÇGH ''de neden yok?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, ayrıntılar...

YILMAZ ERDOĞAN ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2'DE NEDEN YOK?

Başarılı oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın hazırlayıp sunduğu başarılı komedi programı Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümünde Eser Yenenler'in sunuculuğunu yürüttüğü ekrana geldi. Konu hakkında sosyal medyadan açıklama Yapan Erdoğan, film çalışmaları nedeniyle bir süre programın sunuculuğunu, BKM Mutfak'ın takım kaptanlarından Eser Yenenler'in yapacağını duyurdu.

Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketlerden ayrıldı mı, neden yok Çok Güzel Hareketler 2yi kim sunuyor, sunucusu kim

Magazin Haberleri Bülteni (22 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet