Geri Dön

Yol Arkadaşım 2 oyuncuları kim? Yol Arkadaşım 2 filmi nerede çekildi, konusu nedir?

Yol Arkadaşım 2 filmi, devam niteliğinde yapımdır. Yerli komedi filmi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor. Yol Arkadaşım 2, sinemanın yanı sıra televizyon ekranlarında da izleyici karşısına çıkıyor. 2018 yapım yılına sahip Yol Arkadaşım 2 filmi oyuncuları haberimizde...

Yol Arkadaşım 2 oyuncuları kim? Yol Arkadaşım 2 filmi nerede çekildi, konusu nedir?

Komedi filmi Yol Arkadaşım 2, Bedran Güzel tarafından yönetildi ve senaryosunu da İbrahim Büyükak kaleme aldı. İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç da filmin başrollerinde yer alıyor. Seyirci tarafından sevilerek izlenen Yol Arkadaşım 2 filmi hakkında detaylar...

YOL ARKADAŞIM 2 KONUSU

Ayvalık'a yaptıkları yolculukta dost olan ve bin bir badirenin ardından yol arkadaşlığı kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son bir yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son bir yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şerif'in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur'un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç mümessilliğine geri dönemeye kara verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir.

YOL ARKADAŞIM 2 NEREDE ÇEKİLDİ?

Dikkat çeken film, 2018 yılında İstanbul'da çekimleri yapıldı. Ufuk Bayram'ın yazdığı hikayeye, İbrahim Büyükak tarafından senaryo haline getirilmiştir.

YOL ARKADAŞIM 2 OYUNCULARI

İbrahim Büyükak (Şeref)
Oğuzhan Koç (Onur)
Ezgi Eyüboğlu (Çilek)
Dilber Ay (Muzaffer Usta)
Olgun Toker (Selim)
Kadir Polatçı (Nevzat)
Bahar Şahin (Cemre)
Aycan Koptur (Ayşen)
Kıvanç Baran Arslan (Veli)
Tamer Levent (Şükran)
Ülkü Duru (Gülümser)

 

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber