Geri Dön

Yusuf Engin kimdir, kaç yaşında? Danla Bilic ile anılan Yusuf Engin'in hayatı...

Yusuf Engin, Engin Grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor. Ünlü fenomen Danla Bilic ile adı anılan iş insanı Yusuf Engin, Rizelidir. İşte, Yusuf Engin'e dair detaylar...

Yusuf Engin kimdir, kaç yaşında? Danla Bilic ile anılan Yusuf Engin'in hayatı...

Fenomen isim Danla Bilic, kısa süre önce erkek arkadaşından ayrılmıştı. Şu sıralarda adı iş insanı Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından Yusuf Engin ile anılıyor. Engin, Avrupa Birliği İlişkileri eğitimi gördü.

YUSUF ENGİN KİMDİR?

Engin, Bahçeşehir Üniversitesi'de 4 yıllık Avrupa Birliği İlişkileri eğitimi gördü ve eğitimini 2010 yılında tamamlamdı. 2012 yılında Engin Grup bünyesinde yer alan Engin Satış Destek Hizmetleri bünyesinde Kurul Üyesi olarak görev almaya başladı. Yaşına dair net bir bilgi olmasa da Engin'in 30'lu yaşlarda olduğu tahmin ediliyor. 

Futurapet isimli firmada hissedar olan Yusuf Engin, holdingin diğer grup şirketlerinde de yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalar yürütüyor. Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından da biridir.

Yusuf Engin, Engin Grup Holding'te Engin Grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev alıyor. Genç iş insaı Rizelidir.

 

 

 

 

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber