Geri Dön

Yüz Numaralı Adam filmi kaç yılında çekildi? Yüz Numaralı Adam filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Yeşilçam klasikleri arasında yer alan Yüz Numaralı Adam filmi bu akşam TV ekranında yeniden izleyici ile buluşacak. Başrollerinde usta oyuncu Kemal Sunal'ın yer aldığı Yüz Numaralı Adam filminde ailesi tarafından sürekli kendisine çalışması ve bir işte tutunması yönünde tavsiye edilir ancak Şaban saflığı nedeniyle hiçbir işte tutunamaz. İşte Yüz Numaralı Adam filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Yüz Numaralı Adam filmi kaç yılında çekildi? Yüz Numaralı Adam filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Yüz Numaralı Adam filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Kemal Sunal klasikleri arasında yer alan Yüz Numaralı Adam filminin başrollerinde Kemal Sunal yer alıyor. Kemal Sunal'a Ali Şen, Oya Erdoğan ve Ali Şen gibi usta isimler yer alıyor. Peki Yüz Numaralı Adam filmi kaç yılında çekildi?

Yüz Numaralı Adam, senaryo yazarlığı ve yönetmenliğini Osman F. Seden'in üstlendiği, 1978 yapımı Türk filmidir. Güldürü türündeki bu sinema filminin başrollerini Kemal Sunal ve Oya Aydoğan paylaşmıştır.

YÜZ NUMARALI ADAM FİLMİ KONUSU

Ailesinin çalışıp para kazanması için zorladığı, ancak saflığı nedeniyle girdiği işlerde bir türlü tutunamayan ve kısa sürede kovulan Şaban, bir reklam firmasında çalışan ve önemli bir firmanın ürünlerini tanıtmak için halkın içinden birini kullanmayı düşünen Oya tarafından trende görülür ve reklam filmlerinde oynaması için ikna olur.

YÜZ NUMARALI ADAM FİLMİ OYUNCULARI

Kemal Sunal - Şaban

Oya Aydoğan - Ayşe

Cem Erman - Reklamcı Can

Ali Şen - Sütçü Ali

Reha Yurdakul - Komiser

Süleyman Turan - TV Spikeri

Feridun Şavlı - Tuncay

Leman Akçatepe - Şaban'ın Annesi

Orhan Elmas - Avukat

Asım Par - Şerif

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber