Geri Dön

Zafer Algöz: Tepki göstermedim! İnsanlar yanlış anladılar

Komedyen Cem Yılmaz'ın dijital platformda yayınlanan 'Erşan Kuneri' dizisinde rol alan Zafer Algöz, Twitter’da bir takipçisinin, "Dizinizde bir tık 'Gibi' esintisi hissettim" yorumuna verdiği yanıtla gündem olmuştu. Usta oyuncu, çok konuşulan mesajı sonrası Feyyaz Yiğit'in senaryosunu yazdığı ve Kıvanç Kılınç'la başrol oynadığı dizinin hayranlarıyla karşı karşıya gelmesi hakkında konuştu.

Zafer Algöz: Tepki göstermedim! İnsanlar yanlış anladılar

Zafer Algöz, eşi Lale ve kızı Ilgın'la birlikte Nişantaşı'nda bir restoran çıkışı objektiflere yansıdı. Basın mensuplarına aile pozu veren oyuncu, Babalar Günü nedeniyle buluşup, yemek yediklerini söyledi.

"İKİ FIRIN EKMEK, DÖRT FIRIN İZMİR BOYOZU YEMESİ LAZIM"

60 yaşındaki sanatçı, 18 Mayıs'ta Twitter'da bir takipçisine verdiği yanıtla olay olmuştu. Rol aldığı 'Erşan Kuneri' dizisi ile 'Gibi'nin kıyaslanması üzerine Algöz, sosyal medya hesabından "Bizim seviyemize gelmesi için iki fırın ekmek, dört fırın da İzmir boyozu yemesi gerek" mesajını paylaşmıştı.

Algöz, "Ağabey bu işin uzmanı sensin ama seyirci olarak söylüyorum; Gibi başka bir şey. Keşke sen ve Cem ağabey, Gibi'de bir bölüm de olsa oynasanız. Ne güzel olurdu Feyyaz Yiğit komedisinde sizi görmek" diyen takipçisine ise "Feyyaz Yiğit komedisi mi?" şeklinde imalı bir karşılık vermişti.

Zafer Algöz: Tepki göstermedim İnsanlar yanlış anladılar

"KÖTÜ BİR ŞEY SÖYLEMEDİM"

Gibi izleyicisinin tepkisini çeken bu sözlerinin hatırlatılması üzerine Algöz, şu ifadeleri kullandı:

Ben kötü bir şey söylemedim, yani onların da yaptığı iş gayet güzel. Ben de birçok bölümünü seyrettim, beğendim. Üstelik çoğu arkadaşım ve kardeşim. Tepki göstermedim, insanlar söyleneni yanlış anladılar. Elbette piyasada bir sürü iş yapılıyor ama birbiriyle mukayese edilmesi yanlış. Elbet herkesin emeği çok kutsal, bazen sekiz ay, bir yıl sürüyor hazırlanması, bazıları da bir ayda çekiliyor.

"ÇOLUK ÇOCUK SEYRETMEYECEKSİN, +18 İŞ YAPTIK"

'Erşan Kuneri' dizisindeki küfürlü sahneler nedeniyle yapılan eleştirilere katılmadığını dile getirten Zafer Algöz, +18 iş yaptıklarını söyledi: O da yanlış; çünkü Erşan Kuneri tövbekar bir porno yıldızı. Adam bırakmış onu, normal sinema filmi yapmak istiyor. Kaldı ki bu dijital bir kanal olduğu için, ulusal bir kanal değil, para verip tercih ediyorsun. Çoluk çocukla birlikte seyretmeyeceksin, çünkü orada +18 yazıyor.

Zafer Algöz: Tepki göstermedim İnsanlar yanlış anladılar

KILINÇ'TAN GÖNDERME

Öte yandan Algöz'ün sosyal medyada çok konuşulan yorumlarına, Gibi'de 'İlkkan' karakterine hayat veren Kıvanç Kılınç, isim vermeden usta oyuncuya göndermede bulunmuştu: Yetişkinliğin ve tekâmülün, biyolojik değil zihinsel ve kültürel süreçlerin sonucu olduğu zahmetsizce gözlemlenebiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber