Geri Dön

Zahide Yetiş kaç yaşında, eşi kim? Zahide Yetiş nereli, boyu ve kilosu kaç?

Bugün İBO Show konuğu olan başarılı televizyoncu Zahide Yetiş'in hayatına dair bilgi almak isteyenler arayışa koyuldu. Zahide Yetiş'in yaşı, boyu, kilosu kaç soruları yoğun ilgi görürken, Zahide Yetiş'in eşi kim? sorusu da yoğun ilgi görüyor. İşte başarılı sunuculuğuyla büyük hayran kitlesine sahip Zahide Yetiş hakkında merak edilenler haberimizde...

Zahide Yetiş kaç yaşında, eşi kim? Zahide Yetiş nereli, boyu ve kilosu kaç?

20 Mart 2021 Cumartesi günü İBO Show'a konuk olan isimler arasında bulunan Zahide Yetiş ile ilgili sorular peş peşe geliyor. Başarılı işlere imze atması ile akıllarda kalan Zahide Yetiş'in hayatına dair bilinenleri bir araya getirdik. Zahide Yetiş kaç yaşında, eşi kim? Zahide Yetiş nereli, boyu ve kilosu kaç? sorularını haberimizde yanıtladık. İşte Zahide Yetiş biyografisi...

ZAHİDE YETİŞ KİMDİR?

1979 yılında Viyana'da dünyaya geldi. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji'nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu. TRT'de çocukluk döneminde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009-2014 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Doktorum programıyla tanındı. 2013-2015 yılları arasında ATV'de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015'ten 12 Haziran 2020'ye kadar Show TV'de hafta içi her sabah yayımlanan Zahide Yetiş'le programını sundu. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır. Engelli yazar Onur Ustaoğlu'nun yazdığı Hey! Biz de Buradayız isimli sesli kitaba seslendirme ve tanıtımda destek vermiştir.

ZAHİDE YETİŞ'İN EŞİ KİM?

Daha önce bir defa evlilik yapan ve boşanan Yetiş, halen iş adamı Cem Arısoy ile evlidir. Çiftin Aras adında bir oğulları vardır.

Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajıŞovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından Filistinlilere destek mesajı yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet