Geri Dön

Zeki Müren, Efeler'de anılacak

Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren, Efeler Belediyesi tarafından düzenlenecek konserle anılacak.

Zeki Müren, Efeler'de anılacak

Efeler Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından 11 Aralık Salı günü Aydın İl Kültür Merkezi Dr. Hidayet Sayın Salonu'nda saat:20.00'da Zeki Müren anısına konser düzenlenecek. Sanat Güneşi'nin doğumunun 87. yıl dönümü anısına düzenlenecek konserde Şef Nedim Tarımcıoğlu yönetimindeki koro Müren'in unutulmaz eserlerini seslendirecek.

Kadife sesi ve vurgulu yorumu ile Zeki Müren'in yerinin doldurulamayacağını kaydeden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, "Sanatçımız bilindiği gibi 24 Eylül 1996'da aramızdan ayrıldı. Seslendirdiği birbirinden güzel eserler halen dilden dile dolaşıyor. Kendisini birbirinden değerli eserleri ile ilçemizde yad edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi de bu müzik ziyafetine davet ediyorum" dedi.

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet