Geri Dön

Zeynep Bastık'ın eşi kimdir, kaç yaşında? Zeynep Bastık'ın kocası Tolga Akış nereli?

Zeynep Bastık ile Edis'in sosyal medyanın gündemine oturan dans videosu çok konuşuldu. Video sonrasında Zeynep Bastık'ın hayatına dair bilgi almak isteyenler arayışa geçti. Zeynep Bastık'ın eşi kimdir, kaç yaşında soruları yoğun ilgi görmeye başladı. İşte Zeynep Bastık2ın kocası Tolga Akış hakkında merak edilenler...

Zeynep Bastık'ın eşi kimdir, kaç yaşında? Zeynep Bastık'ın kocası Tolga Akış nereli?

Ünlü şarkıcılar Zeynep Bastık ve Edis, geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir partide dans etti. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ikilinin dans görüntüsü hakkında, "Zeynep'in eşi bu duruma ne diyecek?" yorumunu yaptı.

Kendisiyle ilgili yorumları Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Zeynep Bastık'ın eşi Tolga Akış, hakkında yapılan eleştirilerle dalga geçti.

ZEYNEP BASTIK'IN EŞİ TOLGA AKIŞ KİMDİR?

Tolga Akış 1984 yılında Bursa’da doğdu. Üniversite için geldiği İstanbul'da erken yaşta çalışmaya başladı. TV prodüksiyonu ile başlayan kariyerine 2005-06 Rock And Coke Festivali’nde çalışarak devam etti.

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Çeşitli ajanslarda uzun yıllar görev yaptı ve şu an 2017 yılında kurduğu bir dijital ajans şirketini yönetiyor. Bir süredir şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık ile birlikte olan Tolga Akış 7 Temmuz 2021 tarihinde güzel sanatçı ile nikah masasına oturdu. Aynı zamanda eşinin menajerliğini yapan Tolga Akış, Zeynep Bastık'ı konserlerinde de yalnız bırakmıyor.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber