Geri Dön

Zeynep Sever Demirel tarzıyla dikkat çekti

2009'da Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen ve ardından eski futbolcu Volkan Demirel ile evlenen oyuncu Zeynep Sever Demirel, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Zeynep Sever Demirel, son olarak dekolteli paylaşımıyla takipçilerinin karşısına çıktı.

Zeynep Sever Demirel tarzıyla dikkat çekti

Zaman zaman sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Zeynep Demirel, TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Seksenler’ dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştu.

Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle iletişim kuran Zeynep Sever Demirel, dün akşam eşi Volkan Demirel ile Cihangir’de gerçekleşen bir partiye katıldı.

Partiden eğlenceli anları sevenleriyle paylaşan Zeynep Demirel, göğüs dekolteli paylaşımıyla da dikkat çekti. Kırmızı renkli bir crop tercih eden Zeynep Demirel, o anları sosyal medya sayfasından paylaştı.

Zeynep Sever Demirel tarzıyla dikkat çekti

Sarıyer'de olaylı gece! Cengiz Kurtoğlu ve Mustafa Can'dan açıklamaSarıyer’de oyuncu Tolga Yüce'nin doğum günü partisine katılan sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun, gecenin ilerleyen saatlerinde işletmeci Mustafa Can'ı servis bıçağıyla yaraladığı iddia edildi. Olay yaratan kavganın ardından Kurtoğlu, "Görüntülerin montajsız halini paylaşıyorum" diyerek, sosyal medya hesabından video yayınladı. Mustafa Can ise '2. Sayfa' programında yaşananları anlattı. İşte son dakika gelişmesinin detayları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber