Geri Dön

Zeynep Tandoğan: 5 paket yoğurt alması normal mi?

Sunucu Zeynep Tandoğan önceki gün Tarabya Parkı'nda görüntülendi. Elindeki hijyen eldiveniyle dikkat çeken Tandoğan, market alışverişi için evinden çıktığını söyleyerek gereksiz alışveriş yapanlara tepki gösterdi.

Zeynep Tandoğan: 5 paket yoğurt alması normal mi?

Çin’in Wuhan kentinde başlayıp, neredeyse tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan corona virüs, Türkiye’de görüldükten sonra gerekli önlemler alındı. İnsanlar, evden çıkmamaları için sık sık uyarılıyor. Bazı yerlerde marketlerden evlerine erzak taşıyan kişiler rafların boşalmasına neden oldu. Önceki gün Tarabya’da objektiflere yansıyan sunucu Zeynep Tandoğan, bu duruma tepki gösterdi. Tandoğan, “İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı çok üzgünüm. Biraz önce market alışverişi için evden çıktım. İlk uğradığım markette neredeyse hiçbir şey kalmamış. Bu şekilde devam edersek süreci hızlandırıp bir kıtlık yaratacağız.”

Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber