Geri Dön

Zeynep Tuğçe Bayat: Cansel'in evlenme teklifini anlamamıştım

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında kendisi gibi oyuncu olan Cansel Elçin ile nikah masasına oturan Zeynep Tuğçe Bayat, katıldığı programda samimi açıklamalarda bulundu. Bayat, evlenmeden bir yıl önce Elçin'in kendisine yüzük hediye ettiğini ve bunun bir evlilik teklifi olduğunu anlamadığını itiraf etti.

Zeynep Tuğçe Bayat: Cansel'in evlenme teklifini anlamamıştım

Meslektaşı Cansel Elçin ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, 'Bize Kaldı' adlı YouTube programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Bayat, eşiyle tanışma hikayelerini ve ilişkilerinin nasıl nikah masasına taşındığını anlattı.

"CANSEL'E GICIK OLUYORDUM"
Cansel Elçin ile 'Gönülçelen' dizisinin setinde tanıştıklarını söyleyen ünlü oyuncu, "Aslında biz sette biraz atışıyorduk, ben pek sevmiyordum Cansel'i. Gıcık ediyordu beni... Benimle çok uğraşıyordu. O dönem aramızda bir şey olmadı. Dizi bittikten yedi yıl sonra tesadüfen karşılaştık. Bir kafeye girdim, baktım oturuyor. Kendi kendime "Ay görmese bari" dedim. Sonra ayıp olmasın diye bir "Merhaba" dedim. "Bir kahve içecektik, konu nerelere geldi" derler ya, aynen öyle oldu. Kahve içtik, beni tiyatro oyununa davet etti. Sonrasında 3-4 aylık bir arkadaşlığımız oldu, ardından sevgili olduk. Ama Cansel'e sorsanız o çok provokatif anlatıyor. Güya ben ona aşıkmışım da, yıllarca peşinden koşmuşum. Sırf onunla karşılaşmak için onun oturduğu mahallede dolaşıyormuşum..." ifadelerini kullandı.

"BENİMLE EVLENİR MİSİN?' DEMEDİ"
Zeynep Tuğçe Bayat, evlenmeden bir yıl önce Cansel Elçin'in kendisine yüzük hediye ettiğini ve bunun bir evlilik teklifi olduğunu anlamadığını da itiraf etti.

Bayat, konuyla ilgili; "Evlenmeden bir sene önce bana evlenme teklif etmiş, ben anlamamışım... Doğum günümde yemeğe gittik. "Sana bunu aldım" diye bir kutu çıkardı. Açtım, evlilik yüzüğü. "Benimle evlenir misin?" demedi ama "Hayatım boyunca yanımda olmanı istiyorum, seni çok seviyorum, sana çok değer veriyorum" gibi sözler söyledi. Öyle olunca ben yüzüğü ne yapacağımı bilemedim. Bir süre taktım, flaşlar patladı, çok utandım. Bir daha takmadım, sonra da unuttuk gitti. Doğum günümde bana hediye edilen değerli bir şey olarak gördüm onu. Sonra 'Dünyayı Kurtaran Kadın'ı çektik ve ondan sonra evlenmeye karar verdik" şeklinde konuştu.

 

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet