Geri Dön

Zeynep Tuğçe Bayat: Hayalimin peşinden koşuyorum

Meslektaşı Cansel Elçin ile mutlu bir evlilik sürdüren Zeynep Tuğçe Bayat, yurt dışında oyunculuk yapmanın çocukluğundan beri hayali olduğunu ve bunu gerçekleştirmeye az kaldığını söyledi.

Zeynep Tuğçe Bayat: Hayalimin peşinden koşuyorum

Zeynep Tuğçe Bayat, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Daha önce yurt dışında oyunculuk yapmak için çalışmalarının olduğunu açıklayan Bayat, "Yakında güzel haberler olacak gibi, benim için kesinleşen şeyler olabilir. Orada projeler daha uzun soluklu oluyor. İspanya odaklı işler ama ben hem Fransızca, hem İspanyolca hem de İngilizce konuştuğum için bu dilleri konuşacağım tüm ülkelerde iş görüşmeleri yapıyorum" dedi.

"ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HAYALİNİ KURMUŞTUM"

32 yaşındaki güzel, "Türkiye'deki oyuncular için yurt dışında iş yapmak hayal gibi mi?" sorusuna, "Herkesin böyle bir hayali olmak zorunda değil, herkes nasıl mutluysa öyle olabilir ama ben çocukluğumdan beri böyle bir hayal kurmuştum ama bu olmazsa olmaz bir şey değil. Onun dışında dil bilmek güzel bir şey. Bu hayalim olduğu için peşinden koşuyorum" yanıtını verdi.

"CANSEL İLE ARAMIZDA REKABET YOK"

Zeynep Tuğçe Bayat, kendisi gibi oyuncu olan eşi Cansel Elçin'le aralarında rekabet yerine dayanışma olduğunu belirterek, "Hiç rekabet yok aramızda. Birbirimizi destekleyip, besliyoruz. Bütün yabancı yurt dışı işlerde de böyle, Fransızca konusunda da ondan destek alıyorum. Asla öyle birşey olamaz" ifadelerini kullandı.

Zeynep Tuğçe Bayat: Hayalimin peşinden koşuyorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber