Geri Dön

Zeynep Tuğçe Bayat'tan kardeşine: İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan 'Kuruluş Osman' adlı dizide boy gösteren Zeynep Tuğçe Bayat, kardeşi Tutku Bayat'ın doğum gününü sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf ve mesajla kutladı.

Zeynep Tuğçe Bayat'tan kardeşine: İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

Kendisi gibi oyuncu Cansel Elçin ile 202 yılında nikah masasına oturan ve mutlu evliliği devam eden oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, kardeşi Tutku Bayat'ın yeni yaşını sosyal medya hesabından paylaştığı karelerle kutladı. 

'İYİ Kİ DOĞDUN, İYİ Kİ VARSIN'
Zaman zaman kardeşiyle verdiği pozları takipçileriyle paylaşan Tuğçe Bayat, doğum günü için yayınladığı fotoğraflara; "Sensiz yapamayacaklarım sıralı tam listeyi buraya yazardım ama tek gönderiye sığmayacak gibi… İyi ki doğdun, iyi ki varsın… Seni çok seviyorum" notunu düştü.

İki kardeşin benzerlikleri 'ikiz gibiler' yorumlarına neden oldu.

Zeynep Tuğçe Bayattan kardeşine: İyi ki doğdun, iyi ki varsın

"BİZİ İKİZ SANIYORLAR"
Öte yandan geçtiğimiz yaz; eşi, kardeşi ve eniştesi ile birlikte sezonu açan güzel oyuncu;  Tutku Bayat ile fotoğrafına "Kız kardeşim..." notunu düşmüş ve takipçilerine de 'Benziyor muyuz?' diye sormuştu.

Bir takipçisinin "Ben ikizimle bu kadar benzemiyorum" yanıtını paylaşan Zeynep Tuğçe Bayat, "Bizi ikiz sanıyorlar ama değiliz"  ifadelerini kullanmıştı.

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber