Geri Dön

Ziynet Sali'den 'Bana da Söyle'

Yeni albümü öncesi dinleyicilerini bir single’la selamlayan Ziynet Sali, Ferdi Tayfur’un efsaneleşmiş şarkısı 'Bana da Söyle'yi coverladı.

Ziynet Sali'den 'Bana da Söyle'

Aranjörlüğünü Mustafa Ceceli’nin yaptığı 'Bana da Söyle' şarkısının klibini Nihat Odabaşı çekti.

Ziynet Sali, 14 Mart’ta yayında olacak şarkı ve klibi hakkında, “Müziğimizin efsane bir isminin Ferdi Baba’nın yine efsane bir şarkısını seslendirdim. Hem çok heyecanlı hem de onur verici benim için. Klibine de çok özendik; iki sevgilinin aşklarındaki çıkmazı anlatıyor klibimiz. Öfkeleri, sevgileri, yergileri hepsi var içinde. Çekimler bir güne yakın sürdü, yorulduk ama değdi. Nihat çekim boyunca beni prensesler gibi hissettirdi. Umarım dinleyen izleyen herkes çok sevecek” dedi.

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber