Cadde Zor günler geride kaldı! Hande Erçel'in yeğeninden sevindirici haber

Zor günler geride kaldı! Hande Erçel'in yeğeninden sevindirici haber

22.03.2024 - 11:37 | Son Güncellenme:

Oyuncu Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi, yaklaşık 1,5 yıldır tedavi görüyordu. Geçtiğimiz aylarda hastalığı atlattığı yönünde haberler çıkan Aylin Mavi hakkında babası Caner Yıldırım'dan müjdeli paylaşım geldi. Hande Erçel'de duygulandıran paylaşıma kayıtsız kalamadı.

Hande Erçel' ve ablası Gamze Erçel, 2019 yılında anneleri Aylin Erçel'i kanser sebebiyle kaybetmişti. O dönem dizi çekimi için İstanbul dışında olan oyuncu, annesini ablasına emanet etmişti. Aylin Erçel'in aniden fenalaşmasıyla İstanbul'a dönen Hande Erçel, acı haberle yüzleşmişti.

Haberin Devamı

Gamze Erçel, annesinin vefatından üç ay sonra  Caner Yıldırım ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin, aynı yıl kızları Aylin Mavi dünyaya gelmişti. Mutlu aile, 2022'de aldıkları haberle sıkıntılı bir sürece girmişti.

Zor günler geride kaldı Hande Erçelin yeğeninden sevindirici haber

KARNINDAKİ ŞİŞLİKTEN ŞÜPHELENDİLER

Şimdilerde dört yaşında olan Aylin Mavi'nin hastalığı çiftin kızlarının karnındaki şişlikten şüphelenmeleri sonucu ortaya çıkmıştı.

KIZLARININ YÜZÜNÜ GÖSTERMEDİLER

Gamze Erçel ve Caner Yıldırım, kızlarının hastalık süreci başladıktan sonra sosyal medyada Mavi'nin yüzünü göstermeme kararı almıştı.

Zor günler geride kaldı Hande Erçelin yeğeninden sevindirici haber

31 yaşındaki genç anne Gamze Erçel, yaşadıkları zorlu süreci ve kızı Aylin Mavi'nin sağlık durumunu yaptığı şu sözlerle duyurmuştu:

Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz.. İki hafta önce kızımız Mavi'yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi'de gayet iyi. Normalde böyle bir açıklamayı yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten. Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya hatta aile büyüklerimize de ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz. Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şuana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim. Çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı... Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler.

Zor günler geride kaldı Hande Erçelin yeğeninden sevindirici haber

SEVİNDİREN HABER

Geçtiğimiz ocak ayında Aylin Mavi'den sevindiren haber gelmişti. Anne Gamze Erçel, sosyal medya hesabından kızının hastalığı yendiğini şu sözlerle duyurmuştu:

Haberin Devamı

Şükürler olsun ki Mavi'nin durumu gayet iyi. O iyi olunca, bizler de iyi oluyoruz. Ne zor günlerdi. Sağlıktan daha önemli bir şey olmadığını size de hatırlatmak isterim.

Zor günler geride kaldı Hande Erçelin yeğeninden sevindirici haber

CANER YILDIRIM'DAN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

Aylin Mavi'nin babası Caner Yıldırım, sosyal medya hesabından kızıyla ilgili bir video paylaştı. "Bugünün hayalini kuruyorduk hep beraber" notuyla yayınladığı gönderinin altına Hande Erçel'den de "Şükürler olsun" yorumu geldi.

Zor günler geride kaldı Hande Erçelin yeğeninden sevindirici haber

Yazarlar