Geri Dön

Zorlu ders

Sevgilisi Mithat Can Özer’le tatiline devam eden Alina Boz, kitesurf derslerinde eğitmenini tedirgin etti

Zorlu ders

Alina Boz ve sevgilisi Mithat Can Özer, önceki gün Akyaka’da bir kitesurf okulunda objektiflere takıldı. Oyuncu, kitesurf için hazırlık yaparken, müzisyen sevgilisi ise restoranda arkadaşlarıyla sohbet etmeyi tercih etti. Boz’un suya girmeden önce paraşütüne hava basarken zorlandığı görüldü.
Daha sonra denizde hünerlerini sergileyen oyuncu, eğitmenine ise zor anlar yaşattı. Boz, sıçrama hareketi yaptığı sırada tam çarpmak üzereyken, hocası kaçarak kurtuldu. Oyuncu tebessümüne engel olamazken, eğitmen ise tedirgin hareketler sergiledi. Sevgililerin güneşe karşı koruyucu kremi yoğun kullandığı da görüldü.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber