Geri Dön

Zorlu Operasyon filmi oyuncuları kimler? Zorlu Operasyon filmi konusu nedir?

Zorlu Operasyon filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak. Lee Byeong-heon yönetmen koltuğunda oturduğu filmi 2019 yılında gösterime girdi. Peki Zorlu Operasyon filmi oyuncuları kimler?

Zorlu Operasyon filmi oyuncuları kimler? Zorlu Operasyon filmi konusu nedir?

Yerli ve yabancı filmler televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Polisiye ve aksiyon türünde olan Zorlu Operasyon filmi televizyonda yayınlanacak. Peki Zorlu Operasyon filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?

ZORLU OPERASYON FİLMİ KONUSU NEDİR?

Narkotik şubede görev yapan beş polis, peşinde oldukları suçluya yaklaşmak ve kanıt toplamak için sıradan bir tavuk restoranında kamufle olurlar. Burada tıpkı garson ve aşçı gibi çalışmaya başlayan polisler hesapta olmayan işler ile karşılaşırlar. Yaptıkları tarif beğenilince gizlenmek için girdikleri restoran bir anda ülkede çok büyük popülerlik kazanır. Operasyonun gizliliğini korumak ve suçluları yakalamak sandıklarından daha zor olacaktır.

ZORLU OPERASYON FİLMİ OYUNCULARI

Ryu Seung Ryong, Gong Myung, Lee Hanee, Shin Ha Kyun

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet