Geri Dön

Zuhal Topal ve kızı Lina'dan MasterChef stüdyosuna ziyaret

Şimdilerde tv8'de yayınlanan 'Yemekteyiz' programında sunuculuk yapan Zuhal Topal, kanalın en çok izlenen programlarından olan MasterChef stüdyosunu ziyaret etti. Topal, kızıyla gittiği stüdyodan pozlarını da takipçileriyle paylaştı.

Zuhal Topal ve kızı Lina'dan MasterChef stüdyosuna ziyaret

Yeni sezonda tv8'e transfer olan ve bir süredir 'Yemekteyiz' programının sunuculuğunu üstlenen Zuhal Topal, kızı Lina ile birlikte MasterChef stüdyosunu ziyaret etti. Programın jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya ile bir aya gelen Topal, keyifli anlarını takipçilerinin beğenisine sundu. 

Zuhal Topal, MasterChef Türkiye jürileri ile çektirdiği fotoğraflarını "Lina ve benim en sevdiğimiz program sevgili MasterChef Türkiye ailesini ziyarete geldik. Herkes o kadar sıcak ve sevgi dolu ki; başta şeflerimiz olmak üzere, tüm ekibin samimiyeti, kalitesi bir kez daha neden bu kadar başarılı bir iş olduğunun göstergesi adeta. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz" notuyla paylaştı.

Zuhal Topal ve kızı Linadan MasterChef stüdyosuna ziyaret

 

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber