Geri Dön

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? 15 Ekim Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de birinci kim oldu, hangi isim?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. TV8 ekranlarında yayınlanan programda yarışmacılar yemekleri ile yarışıyorlar. En yüksek puanı alan isim ise haftanın birincisi oluyor. Peki 15 Ekim Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de birinci kim oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? 15 Ekim Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de birinci kim oldu, hangi isim?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın finaline geleindi. Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL ödülün sahibi olacak. Birinci olan ismi Zuhal Topla açıklayacak? Peki 15 Ekim Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de birinci kim oldu?

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazanan ismi henüz belli olmadı. Birinci olan isim açıklandığı zaman detaylar haberde yer alacak.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber