Cardi B'nin Muhteşem Yüzyıl sevgisine kaç puan?

Son dönemin en popüler isimlerinden biri olan Cardi B, Muhteşem Yüzyıl paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı en son Hürremci olduğunu açıklarken, Türkiye’den karşı cevap gecikmedi...

Cardi B'nin Muhteşem Yüzyıl sevgisine kaç puan?

Asın bayrakları!

Asın bayrakları!

Instagram’da 70 milyondan fazla takipçisi bulunan Grammy ödüllü şarkıcı Cardi B, Türkiye'de son dönemin en popüler isimlerinden. Bunun nedeni ise kuşkusuz Muhteşem Yüzyıl hayranlığı. Karantina döneminden itibaren diziyi takip etmeye başlayan ünlü şarkıcı sık sık paylaşımlarında da bunu gösteriyordu. Bu süreçte haliyle Türk hayran kitlesi de arttı, Twitter’da en tepelere taşındı, attığı storyler günlerce konuşuldu. Ülkemizin bir kısmı bayrakları asmakla meşgulken, Cardi B, yeni bir tartışma konusu ortaya attı: Muhteşem Yüzyıl’da kimi destekliyorsunuz?

Meğer Hürremci'ymiş...

Meğer Hürremci'ymiş...

ABD’li rapçi, yaptığı paylaşımlarla bu konuya da açıklık getirdi. Cardi B, yaptığı son paylaşımında Nurbanu’dan nefret ettiğini söylerken, Hürremci olduğunu dile getirdi. Kendisini ‘Hürrem Takımı’nda tanımlayan Cardi B, buna rağmen Şehzade Mustafa’nın ölümüne üzüldüğünü açıkladı.

Twitter yıkıldı

Twitter yıkıldı

Koca yürekli Cardi B’nin bu açıklamaları sonrası Twitter deyim yerindeyse yıkıldı. Ünlü rapçinin her paylaşımına binlerce yorum yapılırken, en ilginç tepkiyi Nurbanu’nun kendisi verdi.

Nurbanu'dan cevap geldi

Nurbanu'dan cevap geldi

Nurbanu karakterini canlandıran Merve Boluğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, ‘Süper rol yapma yeteneğimin kanıtı’ diyerek Cardi B’yi etiketledi.

ABD'de Muhteşem Yüzyıl çekilse...

ABD'de Muhteşem Yüzyıl çekilse...

Cardi B konuyla ilgili ne der merak konusu. Ama ülkece hazır olda gelişmeleri takip ediyor olacağız. Bakarsınız Muhteşem Yüzyıl’ın ABD versiyonu çekilir ve başrolü Cardi B’ye verirler…

Bu makaleye ifade bırak