Çocuk oyuncular şimdilerde ne yapıyor?

Bir dönem çocuk olarak ekranlarıma gelen oyuncuların değişimi herkesi şaşırtabiliyor. Çocuk olarak hatırladığımız bu oyuncular haliyle yıllar içinde değişim yaşıyorlar. Bizler de çocuk oyuncuların değişimine Molatik olduk…

Çocuk oyuncular şimdilerde ne yapıyor?

Merve Erdoğan

Merve Erdoğan
Bücür Cadı dizisiyle tanıdık Merve Erdoğan’ı. Zeliş karakterinden sonra birçok yapımda da yer aldı. Şimdilerde 30’una merdiven dayayan güzel bir kadın kendisi.

Dilara Kurtulmuş

Dilara Kurtulmuş
Selena dizisiyle hayatımıza giren Dilara Kurtulmuş şimdilerde genç bir kız. Değişimi de haliyle çok fazla oldu. Takipçisi bol sosyal medya hesaplarında ününü sürdürüyor.

Şebnem Ceceli

Şebnem Ceceli
Trenle Trabzon’dan İstanbul’a gelen Yaprak Dökümü’nün en küçük üyesiydi. Şimdilerde değişimiyle şaşırtan genç bir kız Şebnem Ceceli.

 

Belemir Temizsoy

Belemir Temizsoy
Cennet Mahallesi’nde Ayşe rolünü canlandıran Belemir Temizsoy şimdilerde bambaşka birisi oldu. “Ben Ayşe’yim” dese, “Hadi oradan” tepkisini verebileceğim bir değişim yaşanmış.

Cansu Demirci

Cansu Demirci
Selena'da en büyük kardeş olarak tanıdığımız Cansu Demirci yaşadığı değişimle yok artık dedirtti. 

Batuhan Karacakaya

Batuhan Karacakaya
Aşk-ı Memnu’da ergen Bülent’i canlandıran Batuhan Karacakaya şimdilerde yakışıklı, genç kızların sevgilisi bir isim oldu. Tarzı da oldukça değişti haliyle.

Burçin Abdullah

Burçin Abdullah
Üvey Baba dizisinde çokça acıdığımız Lamia’yı Burçin Abdullah canlandırıyordu. Şimdilerde projelerde yer alıyor, başarılı işlere imza atıyor. Değişimi de pozitif yönde oldu.

Hazal Şenel

Hazal Şenel
Kıvırcık saçları ile tanımıştık onu. Aradan geçen yıllarda tarzını çok değiştirdi. Ancak yüzü hala aynı.

Zeynep Özkaya

Zeynep Özkaya
Sokaktan 100 kişi çevirsek adını bilmez ama rolünü hatırlarlar. “Sihirli Annem Çilek” (Google araması gibi oldu) desek herkes bilir. Zeynep Özkaya şimdilerde genç kız. Gerçi duyumlara göre hala Çilek’in ekmeğini yiyormuş.

Furkan Kızılay

Furkan Kızılay
2002 yılında neyse şimdi de o Furkan Kızılay. Sadece fazladan sakalları çıktı, biraz zayıfladı ve boyu uzadı. 2002’de görüp sonra 2020’de görseniz “Aaa Furkan nasılsın? Hiç değişmemişsin” diyebilirsiniz.

Ayberk Koçar

Ayberk Koçar
Bir dönem hiç büyümeyecek sanmıştım Ayberk Koçar’ı. Şimdilerde çok değişti haliyle, 20’li yaşlarında sonuçta.

Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi
Şirin mi şirin bir çocuk olarak karşımıza çıkmıştı Emir Berke Zincidi. Şimdilerde ergen bir genç olarak hayatına devam ediyor. Bazen sosyal medyada kendisine “Sen neden hiç büyümüyorsun?” diyenler oluyor. O da trollüyor.

Ege Tanman

Ege Tanman
Babam ve Oğlum filmiyle hayatımıza giren ve o günden sonra birçok projede yer almıştı Ege Tanman. Bez Bebek’teki Emre ve Leyle ile Mecnun’daki “Gözlüklü Çocuk” rolleri unutulmaz oldu. Şimdilerde genç delikanlı kendisi.

 
Bu makaleye ifade bırak