Dedikodu kazanı kaynıyor: J-Lo bana ihanet etti!

Yepyeni konularla yine ve yeniden karşınızdayız. Jennifer Lopez’in baş rolünde olduğu Hustlers filminde biliyorsunuz ki gerçek bir hikaye anlatıyor. Striptizciyi canlandıran J-Lo'ya bir itiraz geldi. Peki, bu kadar emeğin sonrasında ortaya çıkan sorun neydi?

Dedikodu kazanı kaynıyor: J-Lo bana ihanet etti!

Spoiler vermiyoruz

Spoiler vermiyoruz

Jennifer Lopez’in baş rolünde olduğu Samantha Barbash adlı eski bir striptizcinin hayatını anlatan 'Hustlers' filmini hala izlemediyseniz mutlaka izleyin öncelikle… Merak etmeyin bu yazıda spolier yok.

O kadar haklıyım ki

O kadar haklıyım ki

Filmde J-Lo’nun müthiş oyunculuğunu ve 50 yaşındaki olmasına rağmen muhteşem fiziğini görünce teşekkür mü edersiniz yoksa bana buna sebep olduğum için küfür mü edersiniz bilmiyorum ama biz konumuza dönelim.

Şikayetim var asabiyim ben!

Şikayetim var asabiyim ben!

Filmde canlandırılan kadın Samantha Barbash, film haklarını vermiyormuş. Bunun yanında birçok şikayeti de var…

Gerçek hayatla alakası yok

Gerçek hayatla alakası yok

Verdiği röportaj veren Barbash gerçek hayattaki olayların filmdeki işleniş biçimini eleştirmiş. İllaki birebir nasıl aynı olabilir? Okuduğumuz kitap sinema filmine ya da bir dizi olarak uyarlanınca hepimiz aynı hayal kırıklığını yaşamıyor muyuz?

Haklarını devretmiyor

Haklarını devretmiyor

Ayrıca kendisine teklif edilen paranın miktarı nedeniyle film haklarını satmayı reddettiğini iddia eden Barbash, “Onlar hemen hemen, aslında benim hikayemi çaldılar. Haklarımı devretmedim. Film ve televizyon haklarımı üç kuruşa vermedim. J-Lo bedavaya çalışmıyor. Ben neden çalışayım?” demiş.

Eleştirmenlerden tam not

Eleştirmenlerden tam not

Aaa hareketlere bak sen kendini J-Lo ile nasıl bir tutabilirsin acaba? Biraz hızlı gidiyorsun, yavaşla. Tabi film eleştirmenlerin de beğenisi kazandı, dünya çapında 40 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmiş durumda bu kadın carlamasında kim carlasın?

İhanet mi?

İhanet mi?

Bir de şöyle bir konu var Barbash, “J-Lo canlandırdığı kadınla iletişime bile geçmedi, bana ihanet etti” diyor. Nasıl yani? İhanet mi? Hani nezaket edip belki görüşebilirdi, olabilir. Ama yapmamış olması ihanet ettiği anlamına da gelmiyor. Kim bu kadına verdi bu kadar gazı acaba?

Cardi B krizi

Cardi B krizi

Üçüncü bombamızda Samantha, Lopez yerine filmde birkaç kısa rolü olan Cardi B’nin kendisini canlandırmasını tercih ettiğini söylemiş. Cardi B’nin daha önce striptizci olarak bir geçmişi olduğu için onun daha iyi canlandıracağını düşünüyormuş.

Biraz geç kalındı sanırım...

Biraz geç kalındı sanırım...

Ablacım iyi, güzel hoş diyorsun da atı alan Üsküdar’ı geçmiş bu hala neyin tantanası?

selin.ceylan@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak