Haftalık burç yorumu (10-16 Mayıs 2021)

10 Mayıs ve 16 Mayıs haftasının genel etkileri nelerdir? Bu hafta burçları neler bekliyor? Gelin hep beraber Molatik olalım...

Haftalık burç yorumu (10-16 Mayıs 2021)

Haftanın genel etkileri neler?

Haftanın genel etkileri neler?

10 Mayıs ve 16 Mayıs haftasının ilk saatlerinde Ay'ın Koç burcundaki transitindeki hareketi ile yeni haftaya merhaba diyeceğiz. 10 Mayıs 2021 sabahı Ay Boğa burcundaki transitine başlamış olacak. Gün içinde Boğa enerjisinin enerjisi altında olacağınız bir gün olacaktır. Kendinizi güvende hissettiğiniz alanlarda daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi güven duygusu içerisinde olmak önemli olacaktır. Ay ve Jüpiter arasında yaşanacak olumlu açı iç dünyanızı dışa vurmanıza yardımcı olacaktır. Duygularınızı daha rahat ifade etmenizi sağlayacaktır. 

11 Mayıs 2021'de Boğa burcunda hareket eden Ay, Mars gezegeni ile olumlu açılar yapacaktır. Aşk ilişkilerinde beklenmedik evlilik teklifleri gelebilir. Çocuklarla iyi ilişkiler kurabilir hoş vakit geçirebilirsiniz. Gün içerisinde Merkür ve Şiron arasında olumlu açılar meydana gelecektir. Aile içi yaşanan bir sağlık sorunu varsa bununla ilgili bir tedavi süreci olumlu sonuçlanabilir. Güzel haberler alınabilir. Günün en önemli açısı saat 21:59'da gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeni Ay olacaktır. Etkisi 1 hafta sürecektir. 

12 Mayıs 2021'de Ay Boğa burcundaki hareketine devam edecek. Ay Boğa burcunda hareket ettiği süreç içerisinde aşırı yemek yeme eğilimi görülebilir. Boğaz ve boyun bölgelerinde hassasiyetler oluşabilir. Günün ilk saatlerinde Mars Şiron karesi oluşacaktır. Aile içi tartışmalar ve kavgalar görülebilir. Ani çıkacak olan tartışmalardan uzak durmaya çalışınız. Yine gün içerisinde Ay Plüton arasında meydana gelecek olan trine açı maddi ve manevi değerlerde artma olabileceğini vurgulamaktadır. Günün ilerleyen saatlerinde Ay ile Jüpiter arasında gerçekleşecek kare dediğimiz olumsuz açı maddi ve manevi değer duygularını aşırı büyütme eğilimi içerisinde olunabileceğini vurgulamaktadır. Öğleden sonra Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Ay bu konumda iken daha aktif, konuşkan, iletişim odaklı olabilirsiniz. İkizler burcunun yönetici gezegeni gece saatlerinde Satürn ile olumlu açı içerisine girecek. Günlük rutin işlerle ilgili bilgi edinmek, çalışma ortamını daha iyi bir hale getirip finansal kaynakları artırmak için daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. 

13 Mayıs 2021'de Ay İkizler burcunda hareket etmeye devam edecek. Günün ilk önemli açısı gece 01:20'de gerçekleşecek olan Ay Venüs kavuşum açısı olacaktır. Duygularınızı, sevginizi dile getirebileceğiniz bir zaman dili olacaktır. İkinci önemli açı Mars ve Ay düğümleri arasında gerçekleşecek olan açı olacaktır. Sağlıkla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Günün ilerleyen saatlerinde Güneş Neptün olumlu açısı gökyüzüne hakim olacaktır. Yakın çevrenize karşı özverili, anlayışlı olabilirsiniz. Öğleden sonra Ay Şiron olumlu açısı aile içinde var olan sorunların çözülebilmesi için bir fırsat sunuyor. Gelecek ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay Satürn trine açısı ile gün içerisinde yapılan ikili görüşmelerden olumlu haberler alabilirsiniz. İş yerinizde iletişimde olacağınız kişilerle aranızda gerginlikler yaşayabilirsiniz.

14 Mayıs 2021'de Ay İkizler burcunda hareket etmeye devam edecek. Yazılı ve sözlü iletişime ön vereceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. İş ve ortak yapılan işlerle ilgili can sıkıcı haberlerin gelebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Maddi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Para ile ilgili alacak verecek konuları yaşayanlar problemlerle karşılaşabilirsiniz.

15 Mayıs 2021'de Ay gece saatlerinde İkizler burcundaki seyrine devam edecek. Günün ilk ışıklarında Yengeç burcuna geçmiş olacak. İkili ilişkiler, aile ve çocuklar ile ilgili ilişkiler ön planda olacaktır. Sevgi ve şefkat duygularını yoğun hissedebilirsiniz. Korumacı tavırlar sergileyebilirsiniz. Günün en önemli açısı Ay Jüpiter trine açısı olacaktır. Yakın çevre, akraba ilişkileri gün içerisinde ön planda olacaktır. Venüs ve Merkür kavuşumu ikili ilişkilerde aşk, sevgi ve iletişimi ön planda tutacaktır. Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişilerle iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Mars ve Satürn arasındaki açı yakın çevrenizdeki kişilerle ilgili ani haberler alabileceğinizi göstermektedir. Akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Ay Mars kavuşum açısı gizli de kalmış konuları araştırma eğilimine geçebileceğinizi göstermektedir. Kıskançlık duygularınız artabilir. 

16 Mayıs 2021'de Ay Yengeç burcundaki hareketine devam edecek. Aile içi yaşanacak sorunlar gündeme gelebilir. Aile bireylerinin sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ay Uranüs arasında gerçekleşecek olumlu açı kronik rahatsızlığı olanların şikâyetlerini azaltabilir. Venüs Mars arasındaki olumlu açı ikili ilişkilerde yaşanmış olan gerginlikleri azaltabilir. Aile içi maddi destek gelebilir. 

Koç

Koç

Haftanın ilk günü ben ve biz olmak gibi ilişkilerde değer duygusu ön planda olacaktır. Sosyal çevrenizdeki kişilerle yoğun iletişim içerisine girebilirsiniz. Salı günü Yeni Ay enerjisinin en üst düzeyde olduğu bir gün olacaktır. Sizin 2. evinizde olacak yeni ay; yeni kazanç kapılarını, yeni maddi girişlerin olabileceğini göstermektedir. Çarşamba günü yeni ayın enerjisini devam ettirdiği yine maddi konular gündeme gelebilir. Ayrıca yakın akrabalarınız ve kardeşiniz varsa bunlarla iletişiminiz artabilir. Perşembe ve cuma günleri yazılı, sözlü iletişim, medya, haberleşme konuları gündeme gelebilir. Seyahat etme isteği açığa çıkabilir. Cumartesi ve pazar günleri aile içi iletişim, evinizle ilgili konular, ev değişikliği gibi konular gündeminize gelebilir. 

Boğa

Boğa

Haftanın ilk günü pazartesi günü kendi iç dünyanızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ayrıca gizli düşmanlarınız varsa bunlar açığa çıkabilir. Meditasyon, kişisel gelişim gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Salı günü yeni ay enerjisinin en üst düzeyde olduğu bir gün olacaktır. Sizin burcunuzda olacak Yeni Ay 1. evinizde olacaktır. Kendinizle ilgilenmek, fiziksel görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Yeni Ay'ın enerjisini devam ettirdiği ve kendinizle ilgilenmeniz gereken bir gün olduğunu vurguluyor. Diyete başlamak isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri maddi ve manevi konular gündeminize gelebilir. Finansal konularda kararlar alabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yakın çevrenizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İletişim ve seyahat konuları ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Sevdiklerinizi görmek isteyebilirsiniz.

İkizler

İkizler

Haftanın ilk günü sosyal çevrenizle olan iletişimizde artma olacaktır. İçinde olduğunuz bir sosyal grup varsa bu gruplardan haberler alabilirsiniz. Salı günü yeni ay enerjisi gökyüzüne hakim olacak. Sizin 12. evinizde gerçekleşecek Yeni Ay; sağlıkla ilgili probleminiz varsa bunun tedavisinin olumlu sonuçlar vereceğini göstermektedir. Kendi iç dünyanızın gelişmesi için meditasyon yapabilir, kişisel gelişim ve astroloji gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü yeni ayın enerjisi devam edecek ve kendinizi geliştirmek için eğitim almaya karar verebilirsiniz. Bir kursa katılmak isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri dış görünüşünüz, kişisel bakımınız, sağlığınız gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri kendinize bir bütçe yapmak isteyebilirsiniz. Gelirlerinizi ve giderlerinizi planlayabilirsiniz.

Yengeç

Yengeç

Haftanın ilk günü iş yoğunluğunuz artabilir. Mesai arkadaşlarınızla ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi kazançlar gündeminizde olabilir. Salı günü Yeni Ay enerjisinin en üst seviyede hissedebilirsiniz. Sizin 11. evinizde gerçekleşecek yeni ay; sosyal çevrenizle olan iletişimde artma yaşamanızı sağlarken, yeni arkadaşlıklar yeni bir sosyal çevreye girme olasılığını hayatınıza getirebilir. Çarşamba günü yeni ayın enerjisi devam edecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni gruplara girebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sakin kalmak isteyebilirsiniz. İç dünyanıza yönelebilirsiniz. Meditasyon yapabilirsiniz. Sağlık konularına dikkat etmeniz gerekebilir. Cumartesi ve pazar günleri sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Beslenme ve yeme içme konuları gündeme gelebilir. Mide hassasiyeti yaşayabilirsiniz.

Aslan

Aslan

Haftanın ilk günü eğitim konuları gündeminize gelebilir. Seyahat etmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı ile iletişiminiz de artma olabilir. Salı günü Yeni Ay enerjisi gökyüzüne hakim olacak. Sizin 10. evinizde kariyerinizde yeni gelişmeler, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir iş girişimi içerisine girebilir. Çarşamba günü yeni ayın etkisi devam edecek. Kariyerinizde yaşayacağınız gelişmelerle birlikte yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sosyal çevrenizle olan iletişim daha çok artabilir. Yeni gruplar ve tabii ki eski dostlarınızla da iletişim içinde olacağınız yoğun iki gün yaşayabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri kişisel gelişim konularıyla, sağlığınızla, iç dünyanızla yakından ilgilenebilirsiniz. 

Başak

Başak

Haftanın ilk günü krediler, ödemeler gündeminize gelebilir. Eğitim, hukuk gibi konular gündeminize gelebilir. Manevi yönden içsel huzuru artırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Salı günü Yeni Ay enerjisini yoğun olarak hissedeceksiniz. Sizin 9. evinizde gerçekleşecektir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ticari bir girişime girebilirsiniz. Manevi konulara yönelebilirsiniz. Çarşamba günü yeni ayın etkisi devam edecek. Günün ilerleyen saatlerinde işinizle alakalı görüşmelerinizde artma yaşayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri kariyerinizle ilgili konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Bu konularda eğitim alabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri sosyal olmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle görüşmeleriniz artabilir. 

Terazi

Terazi

Haftanın ilk günü ikili ilişkiler ve sözleşmelerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Ödemeler ve kredi gibi konularda haftanın ilk gününde sizi meşgul edecek konular arasında olabilir. Salı günü Yeni Ay enerjisi ile dolup taşacaksınız. Sizin 8. evinizde gerçekleşecektir. Hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Değişim ve dönüşüm istiyorsanız yeni bir başlangıç için bu yeni ay uygun olacaktır. Çarşamba günü yeni ayın etkisi devam edecek ve yapmanız gereken ödemeler varsa bunları ödeyebilirsiniz. Miras konusu gündeminize gelebilir. Kronik rahatsızlıklarınızla ilgili yeni tedavi yöntemleri karşınıza çıkabilir. Perşembe ve cuma günleri yurt dışı tanıdıklarınızla olan iletişiminiz artabilir. Yurt dışı ticaret işleri ile uğraşanlar yeni sözleşmelere imza atabilir. Cumartesi ve pazar günleri gelecek ve kariyer planlamaları yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Akrep

Akrep

Haftanın ilk günü partnerinizle olan ilişkiniz ön plana gelebilir. Rutin işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacağınız bir gün olacaktır. Kendinizi aşırı yormayınız. Salı günü Yeni Ay'ın yüksek enerjisi sizin 7. evinizde olacaktır. İkili ilişkilerde ben yerine biz demek en iyisi olacaktır. Yeni ilişkiler başlayabilir, var olan bir ilişki evliliğe dönebilir. Çarşamba günü yeni ayın etkisi devam edecek. Yeni başlangıçlara karar verebilirsiniz. Yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri kredi, ödeme ve borçlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Ayrıca miras ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri evli olanlar eşinizin ailesi ile ilgilenebilirsiniz. Yurt dışında yaşayan akrabalarınızla görüşmeler yapabilirsiniz.

Yay

Yay

Haftanın ilk günü yatırımlarınız, aşk ilişkiniz, çocuğunuz varsa çocuklarınız ile ilgili konularla haftaya başlayacaksınız. Ara ara gergin hissedebilirsiniz. Salı günü yeni ayın yüksek enerjisi gökyüzünde olacak. Sizin 6. evinizde gerçekleşecek Yeni Ay; sağlığınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Evcil bir hayvana yuvanızı açabilirsiniz. Rutin işlerinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Yeni Ay'ın etkisi devam edecek iş yoğunluğunuz artabilir. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkilerde iletişim artabilir. Sözleşmeler gündeme gelebilir. Avukatlık işleriniz varsa avukatınızla iletişim içerisine girebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri sağlık konuları ile ilgilenebilirsiniz. Ödemeleriniz gündeme gelebilir. Sizden saklanılmış olan konuları öğrenebilirsiniz. 

Oğlak

Oğlak

Haftanın ilk günü aile içinizi ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Çocuğu olanlar çocuklarıyla yakından ilgilenebilir. Salı günü Yeni Ay'ın enerjisi en üst seviyede olacaktır. Sizin 5. evinizde gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte sanatsal faaliyetlere, eğlenceye yönelebilirsiniz. Bir ilişkisi olmayanlara bir aşk gelebilir. Yatırım ile ilgili konular ilginizi çekebilir. Çarşamba günü Yeni Ay'ın etkisi devam edecek. Yeni bir hobi edinmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle yakından ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri kendinizi rutin işlerinizin içinde bulabilirsiniz. İşlerinizi planlayabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkiler gündemde olacak. Eşinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. 

Kova

Kova

Haftanın ilk günü yakın çevrenizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kardeşleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Salı günü Yeni Ay'ı enerjisi sizi saracak. Sizin 4. evinizde gerçekleşecek Yeni Ay aile içi iletişim konularını, ev ile ilgili dekorasyon konularını gündeme getirebilir. Çarşamba günü Yeni Ay'ın etkisi devam edecek. Yeni yuva kurmak, yeni bir ev almak, yeni bir eve taşınmak kısaca aileyi ilgilendiren konuları gündeminize getirebilir. Perşembe ve cuma günleri yatırım konuları gündeminize gelebilir. Çocuğu olanlar çocukları ile ve partnerleri ile eğlenceli zaman geçirebilir. Cumartesi ve pazar günleri rutin işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Genel sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa bununla ilgilenmek isteyebilirsiniz. 

Balık

Balık

Haftanın ilk günü finansal konular gündeminizde olacaktır. Gelirleriniz ve harcamalarınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Salı günü Yeni Ay enerjisi en üst noktada olacak. Sizin 3. evinizde gerçekleşecek Yeni Ay; yakın çevreniz, kardeş, akraba ile ilişkilerinizi gündeme getirebilir. Eğitim konuları, seyahat etmek, ticaret konuları gündeminize gelebilir. Çarşamba günü yeni ayın etkisi devam edecek. Yakın çevrenizle yoğun iletişim içerisine girebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri aile içi iletişiminiz artabilir. Eviniz ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri partneriniz, varsa çocuklarınız ile ilgilenebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler, bir hobinizle ilgilenebilirsiniz. Yatırım ile ilgili planlar yapabilirsiniz. 


 

Bu makaleye ifade bırak