Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı yürür mü?

Türkiye'nin belki de en çok konuşulan çifti Hande Erçel ve Kerem Bürsin. Birlikte oynadıkları diziden beri herkesin çok yakıştırdığı bi çift. Ve nihayetinde istenilen de oldu. Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı yürür mü? Gelin hep birlikte Molatik olalım...

Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı yürür mü?

Magazin gündeminden düşmediler

Magazin gündeminden düşmediler

Hande Erçel ve Kerem Bürsin. 'Sen Çal Kapımı' dizisinde başrolü paylaştıklarından itibaren magazin gündeminden düşmeyen iki isim. Bütün herkesin gözü çiftimizin üzerindeydi. 

Soru işaretleri vardı

Soru işaretleri vardı

Hande Erçel'in Murat Dalkılıç'la ayrılığı. Hatta diziden sonra konuşulanlar... Uzun bir süre çiftimizin yalnızca arkadaş olduğunu söylemesi ama her saniye nefeslerini yan yana almaları haliyle kafalarda soru işareti bırakıyordu. 

Aşkları belgelenmiş

Aşkları belgelenmiş

Bütün Türkiye olarak güzel bir Hande Erçel-Kerem Bürsin shiplemesi yapıldı. Yapılanlar da boşa değilmiş çünkü birbirine çok yakıştırılan bu ünlü iki ismin sonunda aşkları belgelendi.

Yürür mü?

Yürür mü?

Twitter'da daha ne kadar trend topic olurlar bilmiyoruz ama ben bu ilişkinin yürüyüp yürümeyeceğine Molatik olmak istedim.

Mahalle baskısı

Mahalle baskısı

Öncelikle Hande Erçel ve Kerem Bürsin ilişkisini nedense mahalle baskısı olarak düşünüyorum. Yani olur da eğer Kerem Bürsin ve Hande Erçel sevgili olmasaydı kendilerini ayrı ayrı tebrik ederdim.

Sürekli birlikteler

Sürekli birlikteler

Çünkü romantik bir dizide oynuyorlar. İşleri gereği uzun süreler birbiriyle vakit geçiriyorlar e bunun da ötesinde işleri gereği bazı yakınlaşmalar mevcut.

Ülkece kabul gören bir ilişki

Ülkece kabul gören bir ilişki

Hadi bütün bunları geçtim neredeyse bütün ülke Hande Erçel ve Kerem Bürsin birlikte olsun diye Twitter'da 'tag' açıyorlar. Yani başından beri herkesin onayladığı ve ülkece kabul gören bir ilişki.
 

Anaların da onayı var

Anaların da onayı var

İki tarafta oturup "Ya acaba olsak nasıl olur?" diye düşünmüştür bence gece yatarken. Bütün bunlara ek olarak da Kerem Bürsin'in annesi çiftimiz için nazar boncuğu paylaşmış. Yani anaların da onayı var işin içinde.

Murat Dalkılıç unutuldu

Murat Dalkılıç unutuldu

Bir tek uzaydan birinin dünyaya inip "Bu ilişkiyi onaylıyorum" demesi kaldı. Hatta öyle ki Murat Dalkılıç'ı hatırlayan bile yok. Hande Erçel sanki hep Kerem Bürsin'leymiş ve onunla olmalıymış gibi bir algı yaratılıyordu ki başarılı da olunmuş. 

Oluru var mı?

Oluru var mı?

Her şey toplaşıp ortaya Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkını meydana getirdi. Peki bu ilişkinin oluru var mı? Eğer yoksa bunca insan gerçekten yanılıyordur. Ama bence Hande Erçel ve Kerem Bürsin için oldukça tehlikeli bir durum. Çünkü bunca sesin ve gürültünün arasında insanın kendi iç sesini dinlemesi çok zor olur. Çünkü bir şey kırk defa söylenirse olur mantığı var ortada. İnsan başka türlüsü olmazmış gibi bir hissiyata kapılıyor.
 

Bir gazla mı ilişkiye başladılar?

Bir gazla mı ilişkiye başladılar?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in bir gazla ilişkiye başlamadıkları ortada ama o aradaki gaz olmasa bir ilişki olur muydu? Orası da soru işareti. Fakat aralarında da güzel bir enerji var bunu kabul etmemek de olmaz.
 

Uyumlular

Uyumlular

Bunca insan bu ikilide bir şey gördüyse demek ki bir şey vardır demekten de kendimizi alamıyoruz. Gerçekten enerjileri de görünüşleri de birbirlerine çok uyumlu. Ne diyelim artık onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.  


Fazilet.Senol@milliyet.com.tr
twitter.com/SenolFazilet
instagram.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak