Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın yeni taktiği tutar mı?

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ilişkisi hakkında son dönemde o kadar çok haber çıktı ki resmen bunalmış vaziyetteyim. 'Ayrıldılar', 'barıştılar', 'Tam barışmışken bu kez de...'ler havada uçuştu. Şimdi yeni bir iddia var...

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın yeni taktiği tutar mı?

"Kızın üzerine gidiyorlar"

"Kızın üzerine gidiyorlar"

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti, iddialara göre ilişkilerinde yeni bir sayfa açtı. Birbirlerine bir şans daha veren ikili, yeni bir taktik geliştirdi.

Murat Dalkılıç'ın, çevresine "Hande ile ne zaman birlikte olduğumuzu söylesek kızın üzerine geliyorlar. Bu yüzden söylemeyeceğiz" dediği konuşuluyor.

Kötü bir seçim

Kötü bir seçim

Keşke biz de bu taktiği öğrenmeseydik tabii. Eğer konuşulanlar doğruysa, Murat Dalkılıç, bu taktiği yakın çevresiyle paylaşarak kötü bir yol izlemiş.

İlişkilerini gizli saklı devam ettirmeyi tercih etmeleri yüzünden çiftin üzerine daha çok gidilecek gibi.

'Saklanan şeyin gizem yaratması' durumu

'Saklanan şeyin gizem yaratması' durumu

Yani ortada bir taktik varsa, pek de başarılı gözükmüyor. Evet, Hande Erçel gülse dert, ağlasa dert. Her haliyle olay oluyor, her şekilde konuşuluyor.

Ama bir şeyi saklamak daha büyük gizem yaratıyor. Yasakların çekiciliği diye de bir şey var biliyorsunuz...

Zor zamanlardan geçiyor

Zor zamanlardan geçiyor

Hande Erçel, son zamanlarda zor günlerden geçiyor. Annesinin sağlık durumu basına yansımış durumda. Elbette özel hayatında istikrar ve huzur istiyor. Ama hakkında konuşmak da yasaklanamaz ki.

Erçel, hayranları tarafından pamuklara sarmalanırcasına seviliyor. Onu yetenekli bulmayanlar tarafından ise çılgınlar gibi eleştiriliyor.

Her şeyi doğal karşılamak gerek

Her şeyi doğal karşılamak gerek

Dolayısıyla, çiftin bu tarz 'önlemler', 'taktikler' yerine daha soğukkanlı davranması gerek.

Özgürce, "Biz buyuz" demeleri, haklarında çıkan negatif yorumlara gülüp geçmeleri lazım. İnsanların merak duygusunu tetikleyen isimlerseniz, kabul edin ya da etmeyin, bu durumun eksilerini de doğal karşılamanız şart...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 
Bu makaleye ifade bırak