Hayranlarıyla sevgili olan ünlüler

Magazin dünyasının en sevdiği konulardan birisi de ünlülerin aşk hayatları. Genelde bir ünlü başka bir ünlü ile sevgili olduğunda uzun süre magazin gündeminden inmiyor. Ancak bazı isimler var ki sevgili olduğu isimler hayranları oluyor. İşte hayranlarıyla sevgili olan ünlüler.

Hayranlarıyla sevgili olan ünlüler

Tarkan - Pınar Dilek
 

Tarkan - Pınar Dilek<br />
&nbsp;
Megastar Tarkan, Almanya’da verdiği konser sonrası gönlünü Pınar Dilek’e kaptırdı. Küçük yaşlardan itibaren Tarkan hayranı olan Pınar Dilek, Almanya’da Tarkan ile dünyaevine girdi.
 

Yaşar - Merve Oğuz
 

Yaşar - Merve Oğuz<br />
&nbsp;
Hayranıyla sevgili olup evlenen başka bir isim de Yaşar. Hikayeyi Yaşar şöyle anlatıyor;
"Şiir kitabım yeni çıkmıştı, imza günüm vardı. Kız kardeşim de imza gününü kameraya çekiyordu. Merve kitap imzalattı o anda kameraya alınmış. Sonra hayat bizi yeniden bir araya getirdi. Defalarca karşılaştık ve aşk yıllar içinde ortaya çıktı. Sanırım aşk tesadüfleri gerçekten seviyor."
 

Anıl İlter - İpek İlter
 

Anıl İlter - İpek İlter<br />
&nbsp;
Televizyonda fragmanda Anıl İlter’i gören İpek hanım hayran olmuş. Kendi kendine “Ben bununla evleneceğim” demiş. İnternetten konuşmaya başlayan çift, ilişkilerini ilerletip 2009 yılında evlendiler.

Kenan Doğulu - Beren Saat
 

Kenan Doğulu - Beren Saat<br />
&nbsp;
Gençliğinde Kenan Doğulu’ya aşık olan Beren Saat aradan yıllar geçince onunla önce sevgili oldu sonra da dünyaevine girdi.
 

Sinan Özen - Burcu Kartal
 

Sinan &Ouml;zen - Burcu Kartal<br />
&nbsp;
Yine Almanya konseri. Bu sefer kahramanımız Sinan Özen. Konserde Burcu Kartal ile tanışan Sinan Özen, iki yıl sevgili kaldı. Devamında evlendiler.
 

Merve Boluğur -  Burak Dayı

Merve Boluğur -&nbsp;&nbsp;Burak Dayı
Hayranıyla aşk yaşayan ünlülerden birisi de Merve Boluğur. Instagram'da, bir dönem 200 takipçisi olan  Burak Dayı ile aşk yaşamaya başladı. Merve Boluğur hayranı olan  Burak Dayı kısa sürede ilgi odağı oldu. 

Halit Ergenç - Bergüzar Korel
 

Halit Ergen&ccedil; - Berg&uuml;zar Korel<br />
&nbsp;
Aslında evlendiklerinde ikisi de ünlüydü ancak Bergüzar Korel gençliğinde Halit Ergenç’in oyunculuğunu ve kendisini çok beğendiğini, hayranı olduğunu dile getirdi.
 

Şevval Sam - Metin Tekin
 

Şevval Sam - Metin Tekin<br />
&nbsp;
Şevval Sam lise yıllarında okul gazetesi için röportaj yaptığı Beşiktaş'ın efsane futbolcularından biri olan Metin Tekin ile 1993 yılında evlenmişti.
 

İsmail YK - Dilara
 

İsmail YK - Dilara<br />
&nbsp;
İsmail YK, Instagram’dan hesabından bir video paylaştı. Ünlü şarkıcı, aşkını ilan ettiği videosunu İbrahim Tatlıses’in “Söylim mi” şarkısı eşliğinde çekti. YK, paylaşımının altına 'İçinden gelen en güzel sözü söyle' mesajını yazıp kalp emojisi koydu. İsmail YK’nın sevgilisi Dilara'nın da Almanya’da yaşadığı öğrenildi.
selcuk.bulut@milliyet.com.tr
 
Bu makaleye ifade bırak