Hepsi grubu barıştı mı?

Hepsi grubu üyeleri arasında yine bir etkileşim söz konusu. Bu kez gruptan olaylı bir şekilde ayrılan Gülçin Ergül'le Eren Bakıcı başrolde. İddialara göre ikili arasındaki buzlar erimiş. Yoksa Hepsi grubu barıştı mı? Hepsi cephesinde neler oluyor?

Hepsi grubu barıştı mı?

2005'e damga vurmuşlardı

2005'e damga vurmuşlardı

Hepsi grubu 2000'li yılların ortasında oldukça iddialı şarkılarla müzik dünyasına adım atmıştı. 'Olmaz Oğlan' ve 'Yalan' gibi şarkılarla 2005 yılında ilk albümlerini yayınlamıştı grup. Neredeyse 4-5 yıl kesintisiz bir şekilde üretmeye devam ettiler.

Gülçin gruptan ayrılınca...

Gülçin gruptan ayrılınca...

Derken Gülçin Ergül'ün, sürpriz, hem de çok sürpriz bir şekilde gruptan ayrılmasıyla her şey bir anda tepetaklak oldu. Gülçin 'Ara Ara' adlı bir single yayınladı. Hepsi ise 'Grup Hepsi' ismine dönüşerek, üç kişiyle, farklı bir plak şirketiyle yola devam etme kararı aldı.

Başarıları çok uzun sürmedi

Başarıları çok uzun sürmedi

Ancak Hepsi'nin başarısı çok uzun sürmedi. 'Yeter' adlı şarkılarının bulunduğu albüm, her ne kadar hiç de fena olmayan şarkılar barındırsa da, Gülçin'in yokluğunu çok da aratmasa da pek tutmadı, radyoların gözdesi olmadı o şarkılar.

'Bir Tanecik Aşkım'la 2015'i salladı

'Bir Tanecik Aşkım'la 2015'i salladı

Gülçin Ergül de o dönemde duraklama dönemine girdi. 'Bir Tanecik Aşkım'a kadar sürdü bu duraklama dönemi. 'Bir Tanecik Aşkım' ise Gülşen'in 'Bangır Bangır' ortalığı salladığı yaz, yine 2015 yazına damga vurmuştu.

Eren Bakıcı seramiklerine Molatik oldu

Eren Bakıcı seramiklerine Molatik oldu

Gülçin Ergül daha sonra bir arabesk projesi yayınladı. Ancak yine de istikrarını sürdürme konusunda sıkıntılar yaşıyor ne yazık ki. Hepsi grubu ise tamamen kabuğuna çekildi. Eren Bakıcı mesela müziği bıraktı, seramik yapmaya kendini adadı.

Gülçin ve Eren arasındaki buzlar erimiş

Gülçin ve Eren arasındaki buzlar erimiş

Hepsi'nin tekrar birleşeceğine dair muazzam bir inanç içinde olanlar için yeni bir haber var. İddialara göre Gülçin Ergül ve Eren Bakıcı arasındaki buzlar tamamen erimiş. Hatta öyle ki, iki eski arkadaş birbirlerini Instagram'da takibe almış.

Hepsi tekrar mı birleşiyor?

Hepsi tekrar mı birleşiyor?

Bu gelişme karşısında elbette çocukken Hepsi'cilik oynayan herkes büyük bir sevinç yaşamış. Bu muhabbet, sosyal medyanın diline düşmüş. "Hepsi yerine yıllar sonra 'Yarısı' grubunu kurarlar artık" diyenler olmuş.

Grubun hayranları ise Gülçin ve Eren'in barışmasını Hepsi'nin birleşeceğine yormuş. Böyle bir şey olabilir mi peki?

Cemre ve Gülçin kavgası bitmedi, bitmez...

Cemre ve Gülçin kavgası bitmedi, bitmez...

Sanki biraz zor gözüküyor. Çünkü Hepsi grubundaki en büyük anlaşmazlık Cemre Kemer ve Gülçin Ergül arasında. İki dünya bir araya gelse onlar birleşmez, anlaşamaz gibi bir durum var ortada. Kendini spora adayan Yasemin Yürük de sessiz şu anda. Pek çok hayranı "Gülçin'le barışmışsınız" mesajı atmış ona da. Ama Yasemin Yürük sessizliğini koruyor.

Gülçin'siz fotoğraf paylaşmış

Gülçin'siz fotoğraf paylaşmış

Cemre Kemer'in Instagram'ına baktığımızda da Cemre-Yasemin-Eren üçlüsüne ait bir fotoğrafı görüyoruz. Cemre sanki "Hayır arkadaşlar, onlar barışmış olabilir ama ben Gülçin'i affetmedim, affetmem" modunda sanki. Çocukluk hayalini bitiren, belki de mahveden kişi olarak görüyor olabilir Gülçin'i. E haklı. 'Hepsi' Gülçin olmadan da yoluna devam etti belki ama eksikti, gözler hep Gülçin'i aradı. Hatta bu durum Cemre Kemer'i sinirlendiriyor bence. "Bizi Gülçin'siz hatırlayın" derdinde sanki o. Cemre Kemer'in cephesinden baktığımda hak veriyorum yaşadığı kızgınlığa. Çünkü Gülçin gruptan ayrılmasaydı Hepsi grubu büyük bir efsaneye dönüşecekti. Yarım kaldı o hikâye.

'Üç Kalp' onların kaderi oldu

'Üç Kalp' onların kaderi oldu

Gülçin Ergül yoluna 'Ferman' şarkısıyla devam ediyor. Asla 'Bir Tanecik Aşkım' kadar iddialı bir şarkı değil. Fakat Gülçin'in müziğe devam ettiğini görmek elbette sevindirici. 'Hepsi' grubunu bir daha 4'lü olarak görmemiz zor gibi. İlk albümlerindeki 'Üç Kalp' şarkısı onların kaderi oldu resmen. Herkes bir araya gelebilir, ihtimal dahilinde ama Cemre ve Gülçin kavgası bitmedi, bitmez sanki...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak