Instagram'da nasıl daha çok like alınır?

Sosyal medya hayatımıza girdi gireli yeni bir kelime ile de tanıştık; Like. Daha çok like, daha çok beğenilme isteği ile fotoğraflar çekiyor, paylaşıyoruz. Peki, Instagram’da daha çok like nasıl alınır? 2 milyondan fazla takipçisi olan Danae Mercer bizlere, özellikle bikini ile ‘nasıl poz verilir, nasıl daha çok like alınır’ı gösteriyor. Bizler de bu duruma Molatik oluyoruz. Instagram'da nasıl daha çok like alınır?

Instagram'da nasıl daha çok like alınır?

Dümdüz uzanmayın

Dümdüz uzanmayın
Eğer plajda yüz üstü uzanarak poz vereceksiniz dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi dümdüz şekilde yatmamaktır. Kamera yokmuş gibi yapıp bir tarafınıza yatarak pozu verebilirsiniz.

Nefes almayın

Nefes almayın
Uzanarak fotoğraf çektirmenin ipuçlarından birisi de nefes tutmaktır. Hem sizi zayıf gösterir hem de heykel gibi görünürsünüz. Ayrıca duruş yine önemli. Kolları yukarı kaldırmak sizi uzun da gösterecektir.

Otururken yandan fotoğraf çekmeyin

Otururken yandan fotoğraf çekmeyin
Eğer istediğiniz fit bir görünüme sahip değilseniz fenomen isim sizi uyarıyor. Oturarak yandan değil karşıdan fotoğraf çekin. Böylece sizi rahatsız edecek kareler ortaya çıkmaz. Yine nefes önemli.

Oturmayın kalkın

Oturmayın kalkın
Eğer imkanınız varsa, mümkün mertepe oturmak yerine dizleriniz üzerinde, nefes tutarak poz verin.

Her diz üstü iyi değil tabii

Her diz üstü iyi değil tabii
Diz üstünde poz verirken de belirli noktalara özen göstermek gerekiyor. Düz bir şekilde durmak yerine vücudunuzu mümkün mertebe ‘genişletin’. Kolunuz bacaklarınız kadrajı kaplasın.


 
Bu makaleye ifade bırak