Kibariye'ye büyü yapılmış olabilir mi?

Her geçen gün ünlü isimler ilişkileriyle ya da ilişkilerinden beklentileriyle alakalı bazı yorumlarda bulunuyor. Aralarından en çok şaşırtan isimlerden biri de Kibariye. Kibariye'nin son zamanlarda eşinin kendisini aldattığı yönündeki ifadeleri "Kibariye'ye büyü yapılmış olabilir mi?" diye düşündürdü. Peki gerçekten Kibariye'ye büyü yapılmış olabilir mi? Gelin hep birlikte Molatik olalım...

Kibariye'ye büyü yapılmış olabilir mi?

Aldatma iddiaları

Aldatma iddiaları

Kibariye tekrardan 1999 yılında nikah masasına oturduğu eşi Ali Küçükbalçık'ın kendisini aldattığı yönündeki iddialarla ilgili konuşmuş. Zaten Kibariye ne zaman ilişkisi hakkında konuşsa biliyorsunuz ki gündeme gelmeden olmuyor. 

"Kocam beni çok seviyor"

"Kocam beni çok seviyor"

Yine aldatma iddialarıyla ilgili Kibariye, "Biz karı-koca evde hallediyoruz. Kocam beni çok seviyor. Eminim, son kararım. Ben ciddi olmayan bir şeyi kafaya takmam. Biz iyiyiz evde. Kimse için yuvamı dağıtmam ben" diye konuşmuş. 

"Bu kız ne kadar gurursuz"

"Bu kız ne kadar gurursuz"

Sözlerine de "Çok laf çıktı benim hakkımda. 'Bu kız ne kadar gurursuz.' dediler, desinler." şeklinde devam eden Kibariye, "Allah diyor ki; 'Erkeğinize sabırlı olun, erkeğinize hürmet edin.' Ben kendi adıma konuşuyorum. Kimse yanlış anlamasın. Ben hürmetkârım, bizi annemiz böyle yetiştirdi. Herkes kendine baksın, sonra herkes herkesi eleştirsin. Herkes mutlu olsun" diyerek devam etmiş.
 

"Bir günlük kaçamak için..."

 "Bir günlük kaçamak için..."

Daha önce de eşi Ali Küçükbalçık'ın gece kulübünde yakalandığı kızlar için "Ben tanıyorum o kızları" ifadesini kullanmış daha öncesinde de eşini korumuş  "Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız" açıklamasını yapmıştı. 

"Gözümle görmeden..."

"Gözümle görmeden..."

Uzun lafın kısası Kibariye yine bildiğimiz gibi. Haliyle üst üste böyle durumlar olunca da Kibariye'ye büyü yapıldığı aklımıza gelmiyor değil. Daha önce de eşi tatilde bir kadınla el ele görüntülendiğinde "Fotoğraf sahte mi değil mi bilmem gözümle görmeden inanmam" demişti. Bu ifadeleri de hepimizin ağzını açık bırakmıştı. 
 

Rahat mı?

Rahat mı?

Diğer bir yandan Ali Küçükbalçık'ın bu rahat tavırları da ne de olsa bir şey olmaz moduyla takındığını düşünüyorum. Kibariye'nin de dediği gibi "Ciddi olmadıkça sıkıntı yok" demesi ona bu özgür tavrı takındırıyor olabilir.

Hürmetkâr olmayı...

Hürmetkâr olmayı...

Sıkıntı da burada bence. Olaylara bakma ve yetiştirilme tarzında. Hürmetkâr olmayı eşinin böyle ufak tefek takılmalarına müsaade etmek olduğunu düşünüyor Kibariye. Hadi bir tamam iki tamam ama üçüncüsünün artık Kibariye'ye saygısızlık olduğu düşüncesindeyim.

Tersi olsaydı...

Tersi olsaydı...

Bir diğer taraftan aynı durum Kibariye için olsa ne olurdu diye düşünüyorum. Kibariye eşi gibi böyle küçük takılmalık ilişkilerle devam etse ne olurdu acaba? Ali Küçükbalçık'a gazeteciler devamlı 'aldatma' durumlarıyla ilgili sorular sorsalar... 

Öyle öğretilmiş

Öyle öğretilmiş

Kibariye'nin yaşadığı da gerçekten üzücü bir durum. Kabullendiği ya da zaman içerisinde kabullendirildiği bazı durumlar olmuş ve her defasında yüzüne çarptırılıyor bu gerçekler. Her defasında sanki eşinin arkasında durması gerek gibi davranıyor ya da öyle öğretilmiş. Dediği gibi annesi ona hürmetkâr olmayı öğretmiş. Kibariye'ye göre demek ki eşine hürmet böyle oluyor.
 

Sorulmamalı

Sorulmamalı

Ne de olsa erkektir arada olur böyle şeyler çok boğmamak lazım değil mi? (!) Bu sebeple her ne kadar Kibariye'ye büyü mü yapılmış diye düşünsek de aslında bir nevi öyle yetişmiş diyebiliriz. Ve artık da değişmez bu kodlar. Ünlü olduğu için Kibariye çok konuşulsa da toplumda da böyle durumlar çok. Bence artık Kibariye'ye kocasıyla ilgili aldatma iddiaları sorulmamalı. Cevabı belli. Biraz daha fazlası rahatsız edici ve üzücü. Doğrudur ya da yanlıştır bizim karar verebileceğimiz bir durum değil ama Kibariye için durumlar demek ki bu şekilde ilerliyor. Bu sebeple herkesin hayatına kimse karışamaz...


Fazilet.Senol@milliyet.com.tr
twitter.com/SenolFazilet
instagram.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak