Kıvanç Tatlıtuğ'un 'Into The Night'ta oynaması neden heyecanlandırdı?

Aldığımız yeni haberlere göre Kıvanç Tatlıtuğ dijital video platformunda yayınlanacak Belçika yapımı 'Into The Night'ta oynayacak. Peki bu haber bizi neden bu kadar heyecanlandırdı? Gelin hep birlikte Molatik olalım...

Kıvanç Tatlıtuğ'un 'Into The Night'ta oynaması neden heyecanlandırdı?

Türkiye'den bir isim daha

Türkiye'den bir isim daha

Dijital film platformunda yayınlanan Belçika yapımı dizi 'Into The Night’ın ikinci sezonuna katılan yeni oyuncu kadrosunu açıklamış. Mehmet Kurtuluş'un kadrosunda yer aldığı dizinin Jason George imzalı bu sezonunda Türkiye’den de bir isim daha konuk oluyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Kemerleri bağlayın 'Into The Night'ın yeni sezonunda Türkiye'nin en başarılı oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ konuk oyuncu olarak yer alacakmış.
 

Daha renkli oldu

Daha renkli oldu

İlk sezonunda Belçika, Fransa, Türkiye, Almanya, Polonya, İtalya ve Rusya gibi birçok ülkeden gelen oyuncuyla birlikte çok renkli bir kadroya sahip olan 'Into The Nıght' bence Kıvanç Tatlıtuğ'un kadroya dahil edilmesiyle birlikte iyice renklendi diye düşünmekteyim.

Neden heyecanlandırdı?

Neden heyecanlandırdı?

Kıvanç Tatlıtuğ'un dizi kadrosuna dahil olması bizleri neden bu kadar heyecanlandırdı kısmına gelirsek de böyle uluslarası başarılı bir yapımda Türkiye'den isimlerin yer alması gurur verici. 
 

Batıcıl

Batıcıl

Ayrıca Kıvanç Tatlıtuğ'un yer alması da gurur verici çünkü uluslararası ilişkilerde kafalarda oluşan 'Türk' algısını yerle bir edip yüzünü biraz daha Batı'ya çevirebilmiş bir isim Kıvanç Tatlıtuğ. Biraz batıcıl biri. Batıcıl kuşumuz Kıvanç Tatlıtuğ.

Çalışkan

Çalışkan

Ayrıca oldukça çalışkan da bir isim. Bu zamana kadar Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili herhangi bir şekilde olumsuz bir yoruma, ya da tembelliğiyle alakalı bir söyleme denk geldiğimizi düşünmüyorum. Keza oynadığı rollerde gözler önünde. 

İyi bir performans

İyi bir performans

Gerek yakışıklılığı, gerek çalışkanlığı, gerekse oyunculuğuyla güzel bir performans sergileyeceğini düşünüyorum Kıvanç Tatlıtuğ'un. Bu sebeple 'Into The Nıght'a Kıvanç Tatlıtuğ'un kadroya alınması bize "Oh be" dedirtti ve birçok ülkeden çeşitli oyuncunun olduğu bir dizide Türkiye'yi Kıvanç Tatlıtuğ'un temsil ediyor olması içimize su serpti diyebiliriz.

Milli maç hissiyatı

Milli maç hissiyatı

Doğru verilmiş bir karar gibi geldi hepimize. Çünkü eminiz ki Kıvanç Tatlıtuğ seyir zevki veren bir performans ortaya koyacaktır. Böyle olunca da sanki milli maça çıkıyormuş gibi bir hissiyat oldu ama aslında öyle değil.
 

Heyecan verici

Heyecan verici

Türkiye'den belli isimlerin böylesine başarılı yapımlara aday olması ve kadroya dahil edilmesi hele de gerçekten iyi bir iş çıkaracağına inandığımız biriyse heyecan verici. Ben 'Into The Nıght'ın yeni sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ'un performansını izlemek için heyecanlandım.

Nasıl bir performans sergileyecek?

Nasıl bir performans sergileyecek?

"Acaba nasıl bir performans sergiledi, karakteri nasıl" merakı var içimde. Çünkü Türkiye'deki yapımlarında da çok farklı karakterleri başarılıkla canlandırabilmiş bir isim. Bu sebeple ben heyecanlandım. Sizi bilemem...


Fazilet.Senol@milliyet.com.tr
twitter.com/SenolFazilet
instagram.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak