'Masumlar Apartmanı'nda Han daha ne kadar saklanacak?

'Masumlar Apartmanı' 33. bölümü geride bıraktık. Yer yer heyecanın yer yer duygusallığın dibine vurduğumuz 'Masumlar Apartmanı' 33. bölümde neler oldu? Han yaptıklarından nasıl kaçacak? Gelin hep birlikte Molatik olalım...

'Masumlar Apartmanı'nda Han daha ne kadar saklanacak?

Naci'nin klarnetini duydu

Naci'nin klarnetini duydu

"'Masumlar Apartmanı' 32. bölümde neler oldu?" diyecek olursak en son hatırlarsınız ki Safiye, Naci'nin klarnetinin sesini duyup öyle kalmıştı. "Naci neden bağırmıyor da klarnet öttürüyor?" dediğimiz anda Safiye duygusal anlar yaşadı ve sonra çıldırmaya da başladı.

Deli muamelesi yaptı

Deli muamelesi yaptı

Naci'nin orada olduğunu Han'ın kapıyı açmasını söyledi söylemesine de; Han, ablasına yapmaması gereken en son şeyi yani ablasına deli muamelesi yaptı. Bir ses duymadığını ablasının hayal gördüğünü iddia etti. Han gerçekten tehlikeli bir hal alıyor. Yardım ediyorum ayağına herkesin sağlığını, psikolojisini mahvediyor. Gerçekten sonu hayrolsun.

Klarneti nereden çıkardı?

Klarneti nereden çıkardı?

Bir de merak ettiğim bir husus daha var. Naci o klarneti nerden çıkardı arkadaşlar? Adam oyuncağını bırakmayan bebeler gibi "Klarnetim de klarnetim." Han gelmiş ona "Kaçırıldııın" diyor Naci hâlâ klarnette. Yeni bölüm çekeceğim 'Klarnetin Sırrı' diye o klarnet nerden çıktı biri açıklasın.

Delirdiğini düşündü

Delirdiğini düşündü

Neyse gelelim diziye. Han, ablasına deli taklidi yaptı anahtarları alması için gönderi Safiye'yi yukarı, o arada da gitti Naci'yi arabaya bindirdi hemen. Han da az çakal değil. Sonra Safiye baktı ki orada kimse yok iyice delirdiğini düşündü. 
 

Anıl mektubu almış

Anıl mektubu almış

Ama üzülmeyin mesele çok sürmedi. Anıl... Anıl o mektubu bulmuş. Hatta Han, Naci'yi kaçırırken Anıl'ı da gördü. Anıl'ın son bölümleriymiş gibi hissediyorum ama neyse Anıl, Han'ın sıkı bir şekilde takip ediyor hâlâ. Naci'nin, Safiye'ye yazdığı mektubu Han yırtıp çöpe atmıştı. Anıl da bunu görmüş mektubu alıp birleştirip Safiye'ye verecekti ama yaygara çıktı sonra Gülben'e verdi. 

Naci kaçtı

 Naci kaçtı

Bu işlerin hepsi sırayla ama önce şunlar oldu. Naci, Han'dan kaçtı. Daha önceki bölümlerde "Buradan çıkar çıkmaz önce İnci'ye gideceğim seni sevgiyle iyileştiremeceğini öğrenmeli" demişti. Han da baktı Naci topuk. Han da tutuştu biraz.

Eh be İnci

Eh be İnci

Sonra Han, hemen uçtu İnci'nin yanına. Sürpriz ayağına İnci'yi kekliyor. Resmen bir haltlar karıştıran erkek hareketlerinde bulundu. İnci de garibim "Ne güzel oldu bu sürpriz" falan diyor. Han'ın iyileştiğini falan zannediyor. Eh be İnci eh be kızım...
 

Çocuk yapma kararı aldılar

Çocuk yapma kararı aldılar

Olayın daha da kötüsü ne biliyor musunuz? Çocuk yapma kararı aldılar... Şaka gibi İnci gaza geldi ve çocuk yapma kararı aldı. N'oluyo ya n'oluyo. En azından bir sene bekleseydin ablam zaten dört gündür tanıdığın adamla evlendin adamdan neler çıktı bir de çocuk kararı aldı gerçekten helal olsun. Bunun adı aşk değil başka bir şey siz biliyorsunuz. "Yazık" demek istedim. Çünkü ne olacak ben söyleyim: Han'ın, Naci'yi kaçırdığı açığa çıkacak. Sonra İnci ayrılmak isteyecekken bir bakacak hamile... Hadi bakalım "Fazi dediydi" dersiniz.
 

Naci geldi

Naci geldi

Neyse sonra gelelim asıl mevzuya... Han tabii İnci'yi öyle oyalarken eve gitmediler bir gece öyle baş başa kaldılar. Ama Han ne kadar kaçabilecek? Safiye, Naci'nin mektubunu okudu o ara tabii. Dört nala Naci'yi bekliyor. Sonra ne oldu arkadaşlar Naci geldi. Safiye, Naci'ye bir sarıldı. Ağlayacaktım gerçekten. Beni çok şaşırttı Safiye. Umarız ki bundan sonra ayrılmazlar ama Safiye mutlu olurken Gülben'i ağlatacak bir durum oldu.

Şimdi ne olacak?

Şimdi ne olacak?

Anıl... Tabii ki bela oldu Gülben'in başına. Gülben beş dakikacığına Esat'ın yanına inmişken Anıl musallat oldu Esat'la Gülben'e. Sonra biraz itişip kakıştı Anıl'la Esat. Gülben de "Hasta o vurma ona" dedi ama Anıl geldi, geçirdi Esat'ın kafasına. Esat yığıldı yere. Şimdi Esat'a ne olur? Safiye'yle Naci ne yapar? Han daha ne kadar kaçar? Bilemiyoruz. İlerleyen bölümlerde göreceğiz...


Fazilet.Senol@milliyet.com
twitter.com/SenolFazilet
instagram.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak