'Masumlar Apartmanı'nda Han ve İnci boşanacak mı?

Çok durgun ve dramatik bir ‘Masumlar Apartmanı’ 18. bölümü geride bıraktık. Neredeyse bir geçiş bölümü diyeceğimiz ‘Masumlar Apartmanı’nın 18. bölümünde neler oldu? Han ve İnci ayrılacaklar mı? Gelin hep birlikte Molatik olalım…

'Masumlar Apartmanı'nda Han ve İnci boşanacak mı?

Heyecan dolu geçmedi

Heyecan dolu geçmedi

‘Masumlar Apartmanı’nın son bölümü olan 17. Bölüm çok heyecanlı aksiyon dolu bir bölümdü. Han ve İnci’nin evliliklerinin itirafı etrafında gelişen olayları dört gözle izlemiştik. Fakat 18. bölüm, 17. bölüm kadar heyecan dolu geçmedi.

Terk etmişti

Terk etmişti

En son Han’ın, Safiye’ye söylediği “İnci’yle birlikte hepimiz bu evde yaşayacağız” sözünü İnci de duymuştu. Sonrasında gelen kriz sonucu İnci, Han’ı sulu gözlerle terk etmişti.

Her şey başa sarıyor

Her şey başa sarıyor

18. bölümde Han’ın çektiği aşk acısını izledik desek yeridir. Dizide bir noktadan sonra da her şey başa sarıyor desek yalan olmaz. “A ne güzel bir gelişme oluyor” desek anında bir kriz çıkıp her şey eski haline dönüyor.

Hiçbir şey değişmiyor

Hiçbir şey değişmiyor

Bakınız, Han ve İnci ilişkisi… Aslında sorunlar açıkça ortada. İnci de biliyor Han’ın çıkıp gelemeyeceğini. Ama bir noktada sanki bir şeyler değişiyor gibi gözükse de hiçbir şey değişmiyor. Sonra ilişkide yine bir kriz. Kavga, gürültü en sonunda barışma. Bunca krizi dizi ve benim aramdaki ilişki bile kaldıramıyor Han ve İnci iyi kaldırıyor vallahi helal olsun.

Naci ve Safiye ilişkisinde de…

Naci ve Safiye ilişkisinde de…

Aynı durum Naci ve Safiye ilişkisinde de mevcut. “Ha oldu, oluyor” diyorsunuz. Sonrasında yine bir kriz. Kan gövdeyi götürüyor, ortalık yıkılıyor. Sonra hop yine romantik bir konuşma her şey aynı devam. Tabii İnci ve Han’ın ilişkisi gibi kolay yürümüyor ama yine bir şekilde devam ediyor.

Vitrin mankeni…

Vitrin mankeni…

Dizide ilerlemeler olsa da bir noktada her şey başa sarıyor gibi. Buna bir örnek vermek gerekirse; Han, rehber öğretmeni yerine koyduğu vitrin mankenini en son ateşe atmıştı. Şimdi ise İnci ile yaşadığı problemlerden dolayı kendine yeni bir vitrin mankeni edinip onu tekrardan rehber öğretmeni yerine koydu.

Boşanacaklar mı?

Boşanacaklar mı?

Tabii ki her şeyin aniden düzelmesini beklemiyoruz amma velakin içimiz şişti. Sanki aynı noktalarda dizi volta atıyor gibi. Bu sebeple son bölümde tartışılacak tek konu “Han ve İnci acaba boşanacak mı? Boşanmayacak mı?” konusu.

Ayrılmaları uzar

Ayrılmaları uzar

Bana soracak olursanız Han’ın bu acı çekmeleri biraz daha uzun sürecek. Han’ın her an kötü yüzünü göstermesi an meselesi. İnci ne zaman ortaya çıkar bilemiyoruz. Ama tek celsede de boşanmazlar diye düşünüyorum. Olay biraz uzar. 

Olaylar akmalı

Olaylar akmalı

Gerçi ben hâlâ neden evlendiklerini düşünmekteyim. Elbet bir gün anlayacağım. Son bölümde biraz senaristlere veryansın ediyorum. Dram elbette olmalı ama bir yandan da olaylar akmalı. Bakalım bir sonraki ‘Masumlar Apartmanı’ bölümü nasıl olacak...
 

senolfazilet@hotmail.com

twitter.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak