Mehmet Ali Erbil eski günlere dönebilecek mi?

Uzun süredir bizlerden ve ekranlardan uzak Mehmet Ali Erbil. Yaşadığı hastalık sonrası toparlanma sürecine girdi. Zor dönemi atlatmaya çalışan Mehmet Ali Erbil eski günlerine dönebilecek mi? Molatik olduğumuz konu Mehmet Ali Erbil oldu.

Mehmet Ali Erbil eski günlere dönebilecek mi?

İki yıldır bizlerden uzak

İki yıldır bizlerden uzak
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil son iki yıldır yaşadığı rahatsızlık neticesinde bizlerden uzak malum. Önce banyoda düşüp kaburgasını kırmış, sonrasında ise mustarip olduğu Kaçış Sendromu hastalığı nüksetmişti. Haliyle uzun bir tedavi süresi yaşadı.

Psikolojisi oldukça etkilenmiş

Psikolojisi oldukça etkilenmiş
Posta'ya verdiği röportajda geçirdiği zor dönemi anlatmış Mali, haliyle psikolojisi de çok etkilenmiş. Hatta hastane sürecinde vasiyet yazmayı bile düşünmüş. Bu durumdan psikolog vasıtasıyla çıkmayı başarmış. Ailesini, çocuklarını aşırı düşünmeyi bırakmasını tavsiye etmiş psikolog. Zaten onların geleceklerini garanti altına almış ve bu yönde olumsuz düşünmemeye çalışmış. Böylelikle sıkıntılı durumdan çıkmayı başarmış.

Eski günlerine dönebilir mi?

Eski günlerine dönebilir mi?
Tabii bu kadar sıkıntı, hastalık sonrası Mehmet Ali Erbil’i daha iyi görmek herkesi mutlu etmiştir. Yıllardır ekranlarımızda, Türkiye’nin tabiri caizse ilk trollü kendisi. Yaşlılık da var lakin Mehmet Ali Erbil’in eski günler kadar olmasa da yine karşımıza o şen haliyle çıkacağını düşünüyorum. Çarkıfelek’te "Trabzon’un T’si! Tam 142 tane var" deyip sonra da yanlış harf sesinin (dııırııı) çıktığı anları özlemle anıyoruz. Nice sağlık günlere…

selcuk.bulut@milliyet.com.tr

 
Bu makaleye ifade bırak