Molatik Fiskos: Will Smith, Katy Perry ve diğerleri...

Molatik Fiskos köşemize hoş geldiniz... Haftaya hangi ünlü nerede, ne yapmış, neler olmuş tarzında merakımızı gideren olaylarla başlayalım. Yeni kararlar alanlar, ödüllere doyamayanlar, anne-baba olanlar... Geçtiğimiz hafta neler oldu neler... Kahvenizi, çayınızı aldıysanız başlıyoruz...

Molatik Fiskos: Will Smith, Katy Perry ve diğerleri...

Will Smith'ten ilginç karar

Will Smith'ten ilginç karar

Geçtiğimiz günlerde ABD'de ilginç bir gelişme yaşandı. Will Smith ve Antoine Fuqua, vicdanları gereği, gerici oy yasalarını çıkaran bir hükümete ekonomik destek sağlayamayacaklarını söylediler. Will Smith, Georgia eyaletinin yeni yürürlüğe giren oy kısıtlamalarına yanıt olarak yaklaşmakta olan filminin prodüksiyonunu eyalet dışına taşıma kararı aldı. İkili, "Georgia'daki yeni oylama yasaları, birçok Amerikalının oy kullanmasının engellendiğini düşündürtüyor. Ne yazık ki, film prodüksiyon çalışmalarımızı Georgia'dan başka bir eyalete taşımak zorunda hissediyoruz" şeklinde açıklamada bulundular. 

Kanye West'ten ortak velayet talebi

Kanye West'ten ortak velayet talebi

Hepimizin bildiği üzere Kim Kardashian ve Kanye West cephesinde ayrılık rüzgârları esmekte. Bu sefer yaşanan gelişme çiftin çocukları üzerindeki yasal hakları ile ilgili. Kim Kardashian'ın boşanma davası açmasından yaklaşık iki ay sonra, Kanye West resmi bir taleple dört çocuğunun ortak velayetini talep ettiğini bildirdi. Bu konu ile ilgili çocuklarının ruh sağlığını düşünen çift muhtelemen bir noktada uzlaşacaktır. Şimdilik takipteyiz.

Katy Perry'den radikal saç değişimi

Katy Perry'den radikal saç değişimi

Katy Perry jüri üyeliği yaptığı 'American Idol' yarışma programı için radikal bir saç değişimi ile hayranlarını şaşırttı. Saçlarını sarı görünümden oldukça uzak bir şekilde siyaha boyatan Perry, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarını adeta çılgına döndürmüş. Bence de oldukça güzel görünüyor. Bizden tam puan! 

Joe Jonas ve Sophie Turner'dan aşı paylaşımı

Joe Jonas ve Sophie Turner'dan aşı paylaşımı

Koronavirüs'e karşı dünya genelinde aşılama çalışmaları hızla sürerken bazı ünlüler aşı oldukları anı eğlenceli bir hale getirerek paylaşmayı tercih ediyorlar. Bu hafta da aşı olduklarını duyuran çiftimiz Joe Jonas ve Sophie Turner oldu. 

Rihanna'dan hayranına büyük jest

Rihanna'dan hayranına büyük jest

Geçtiğimiz günlerde yalnızca Rihanna hayranlarının hayal edebileceği cinsten bir olay yaşandı. Rihanna'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yemek yediği mekanda bir hayranının doğum günü partisine denk geldiğini görüyoruz. Rihanna, hayranını videoya alıyor, yetmiyor bir de yanına gidip doğum gününü kutluyor sonrasında da bunu sosyal medya hesabında paylaşıyor. Doğum günü hediyesinin tatlılığına bakar mısınız!
 

J-Lo ve Alex Rodriguez yine mi ayrıldı?

J-Lo ve Alex Rodriguez yine mi ayrıldı?

Bir dargın bir barışık çiftimiz J-Lo ve Alex Rodriguez cephesinde muhtemelen yeni bir gelişme yaşanıyor. Jennifer Lopez'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda parmağındaki kaldırım taşını aratmayan yüzüğünü göremiyoruz. Hiç çıkarmadığı yüzüğünü çıkartması ve yüzüksüz bir paylaşım yapması "Acaba bu bir mesaj mı?" dedirtiyor. Ben bu ilişkiden bir şey anlamadım sürekli inişli çıkışlı bir ilişki olmasının yanı sıra sanki J-Lo daha iyilerine layık diye düşünmeden edemiyorum. Bana kaldı çünkü...

Camilla Cabello ve Shawn Mendes'ten sevindiren haber

Camilla Cabello ve Shawn Mendes'ten sevindiren haber

Geçtiğimiz haftalarda Camilla Cabello ve Shawn Mendes'in evine sabah vakitlerinde hırsızlar girmişti. Çiftin uyanmasıyla durumu fark eden hırsızların son anda Shawn Mendes'in arabasının anahtarlarını alarak kaçtıkları bildirilmişti. Hatta bu olay karşısında çift bir süre evlerine giremeyecek kadar gerilmişti. Gelen güzel haberlere göre, hırsızlar tarafından çalınan araba bulunmuş suçlular da hapsi boylamış. Tekrar çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 
 

Halsey'den hamilelik pozları

Halsey'den hamilelik pozları

Doğumuna kısa bir süre kalan Halsey yengemiz 'hamile göbişi' pozu vermiş. Basketbol topu ile durumu eğlenceli hale getiren Halsey doğum için kısa bir süre kaldığını hayranlarına duyurmuş. Beklemedeyiz, çeyreğiniz hazır bizden söylemesi. 
 

Sir Anthony Hopkins'e 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülü

Sir Anthony Hopkins'e 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülü

Geçtiğimiz günlerde 74. Bafta Ödül Töreni gerçekleştirildi. İngiliz oyuncu Sir Anthony Hopkins de Bafta Ödülleri'nde 'The Father' filmi ile 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünün sahibi oldu. Törene katılmayan Hopkins'e ödül haberini veren kişi ise komşusu oldu. Royal Albert Hall'da seyircisiz olarak düzenlenen ödül törenine evinden de katılmamayı tercih eden Hopkins resim yaptığı herhangi bir anda yan komşusunun çığlığı ile irkilmiş. Hopkins, “Sessiz sakin resim yaparken birden komşudan çığlıklar yükseldi. Doğrusu bir futbol maçı seyrettiklerini sandım. Sonra gelip ödül kazandığımı söylediler” açıklamasında bulundu. 

Macaulay Culkin ve Brenda Song'ın bebekleri dünyaya geldi

Macaulay Culkin ve Brenda Song'ın bebekleri dünyaya geldi

Bu haftanın çeyreği elimizde kalacak diye düşünürken bir bebek haberi alıverdik. Macaulay Culkin ve Brenda Song anne-baba oldular. Çocuk oyuncu olarak hayatlarımıza giren başarılı oyuncular büyüdüler de anne baba oldular vallahi "Gözlerim yaşarıyor" desem abartmış olmam. Geçtiğimiz günlerde oğulları Dakota Song Culkin'i kucaklarına alan çiftimize hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Bu haftaki çeyreğimizin sahibi ise Dakota bebeğe gidiyor.

 

twitter.com/betulyaseminn
instagram.com/betulyaseminkeskin
blykeskin@gmail.com

 

Bu makaleye ifade bırak